Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha az étkezésre is figyelek...

Ha az étkezésre is figyelek lehet a sétálásnak eredménye?

Figyelt kérdés
Sajnos a futástól migrénem lesz így azt nem bírom, edzésre nincs most pénzem, viszont sétálni tudok. Hétvégén van rokonomnál futógép amit tudok meredekre állítani és gyorsan sétálni, hétköznap meg csak úgy a természetben. 1-1,5 óra minimum 5 km séta minimum 4szer egy héten segíthet az utolsó 1-2 kg zsírt leszedni rólam? Eddig kb 0 testmozgást végeztem. A kajára mindig figyeltem. Izom kb nulla rajtam, ilyen skinny fat vagyok. 164 cm 53 kg.
2019. okt. 27. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Skinny fat-ség ellen az egész testet átmozgató torna a legjobb, mivel az izmok a terheléstől fejlődnek.
2019. okt. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Nézd, ha erre van lehetőséged, csináld ezt. Ha eddig semmit sem mozogtál, akkor jót fog tenni.

Én a helyedben nem a kilókra koncentrálnék. Én is kb. akkora vagyok, mint te, és sosem voltam valami izmos. Edzésre nem kell pénz, otthon is lehet edzeni. Én olyan otthoni tornát végzek, ami az izmaimat erősíti, kétnaponta. Pár hónap után már nagyon szépen látszott az eredmény, pedig a súlyom nem változott. Van két kézi súlyzóm, azokat használom, más nem kell hozzá. Minden testrészre edzek.

2019. okt. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább erősítő izom építő tornákat végeznék a helyedben. A kardió csak zsír égetésre jó, de az nem sok van rajtad.
2019. okt. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj h nem a kérdésre válaszolok, nekem is migrénem van eleg sokszor.

Csak leírok pár dolgot amire figyelj, sokszor ezek okoznak fejfájást.


Kevés folyadék bevitel

Kevés sóbevitel

Cukor fogyasztás

Vashiány


További sok sikert!

2019. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, sajnos ezekre mind figyelek és mégis. Már ezer orvosnál voltam, jártam masszőrhöz, de csak a migrénes gyógyszer segít, ami meg persze méregdrága.
2019. okt. 28. 12:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen tudom. Én triptán tartalmút szedek, általában csak ez hat. Itt kint Németben 1500 ftba kerül 16 db, otthon meg amit anyum vesz magának vagy 4000 ft 2 db.. őrület..
2019. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!