Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez sok volt mára? Hízni fogok...

Ez sok volt mára? Hízni fogok szerintetek? Mit kéne máshogy csinálnom?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 szelet pirítós,1 tojáfehérje,100 g uborka

Vacsora: 40g zabkása vízzel + 1 banán,2 alma Mozgással elégettem 500 kalóriát Az ilyen mennyiségtől általában hízni szoktam, mit tudnék tenni? 19L 166cm/50kg



2019. nov. 28. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Mindent rosszul csinálsz, ráadásul vékony vagy. Ennyi étel pont arra elég, hogy ne halj éhen!
2019. nov. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Pocsék. Energiahiànyos, tàpanyaghiànyos, éhezés.
2019. nov. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Annyira unom már ezeket a kérdéseket, 50 kiló, nem eszik semmit, és jaj biztos meghìzik. Rohadtul unalmas.
2019. nov. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
3-as, teljesen igazad van. és sosem lehet tudni, hogy most épp viccel az illető vagy komolyan gondolja, mert utóbbi esetben egy orvos nem ártana.
2019. nov. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
54%
Remélem belepusztulsz.
2019. nov. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én komllyan kérdeztem. Ha ennél többet eszem, akkor mindig hízás a vége. Nem lehurrogásf szeretnék, csak tanácsot, mert tudom, hogy valamit nagyon elcsesztem.
2019. nov. 29. 08:34
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

5-ös, te tényleg erre vetted a fáradságot, hogy ezt beírd? minősíthetetlen.


4-es vagyok.

kedves kérdező. amennyiben komolyan kérdezted, akkor nagy bajok vannak nálad. kérlek fordulj pszichológushoz, de minimum a háziorvosodhoz, hogy elmagyarázzák, már így is nagyon sovány vagy, egyenes úton az anorexia és a hiánybetegségek felé, ilyen fiatalon tönkreteszed magad, kockáztatsz sok mindent, többek között pl. hogy nem lehet gyereked (ha ez számodra fontos lenne).


javítanod kell az ételekkel ápold kapcsolatodat, lehetetlenség, hogy ha ennél többet eszel, akkor hízol. olvass utána a makrotápanyagoknak, a kalóriáknak, a mozgásnak.


de mindenképp fordulj orvoshoz, ők remélem hitelesek számodra és mindezt jól el tudják magyarázni.

2019. nov. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Köszönöm szépen a válaszod. Mára 50,5 kiló lettem.

Gondolkoztam már, hogy érdemes lenne egy orvost felkeresni, majd remélem rászánom magam, mert egészséges kapcsolatot szeretnék az étellel. Jártam egyébkén pszichológushoz,igazad van, lehet érdemes lenne ismét.

Legyen szép napod

2019. nov. 29. 09:24
 9/12 anonim válasza:
Van, amire nincs orvosság.
2019. nov. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A hízás neked az, hogy másnapra fél kilóval többet mutat a mérleg? Nem, ez nem hízás, hanem természetes napi súlyingadozás, ami a te súlyodnál is lehet plusz/mínusz 1-2 kg.

Rettentő keveset eszel, ez még vegetáláshoz is kevés. Csodálkozom, hogy tudsz mellette mozogni. Neked minimum 50 g fehérje kellene (ami kb. 20-25 dkg húsnak felel meg, persze más ételekből is be lehet vinni). Kalóriából a minimum 1400, de inkább 1600, ha aznap nem sportolsz. Ha mozogsz is, annyival többet kellene enned.

Ha ezt betartod és pár kilóval nagyobb lesz a súlyod, az egyáltalán nem baj, mert ha régóta ilyen kevés kaján élsz, mostanra már valószínűleg alig van rajtad izom, nem ártana, ha erősödnél. Az izmoktól pedig formásabb, csinosabb leszel, nem olyan, mint egy botsáska. Nem csak azért kell enni, hogy ne legyünk éhesek, az agyunknak, az izmainknak, minden szervünknek kell a táplálék, a vitaminok és az energia.

Olvasgass a koplalás káros hatásairól, és ne éheztesd magad tovább.

2019. nov. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!