Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tudnátok fogyáshoz tippeket?

Tudnátok fogyáshoz tippeket?

Figyelt kérdés

Rendszert kéne vinnem az életemb, mert kataszrrofa. Van, hogy napokig alig eszek napi 1x,utana egy nap egesznap zabalok, majd megint elvagyok napokig. Néha tornazok itthon, ha nincs tel kocogok, de van, hogy egesznap csak ülök. :( Mindig megfogadom, hogy mindennapom legyen közel ugyanolyan, tudnátok tippeket adni?

24eves 64kg 170cm nő vagyok. 5 kilót szeretnék fogyni es rendszert az életembe


2020. jan. 7. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A tippek már megvannak. Be kell tartani!
2020. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Első körben csökkentsd a szénhidrát bevitelt, hagyd el a cukrot az étrendedből, mindenféle édességet és egyéb nasit és cukros üdítőt, hagyd el a chipseket és egyéb olajos cuccokat. Fogyassz teljes kiőrlésű pékárut, de abból se sokat. Ezzel nekem lement 3 kiló, a másik 2 kiló pedig idegeskedés miatt, de azt nem javaslom.
2020. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi, kenyeret, pékarut nem eszem egyaltalan, tésztát se, se cukrot, csak édesítőt hasznalok. Csak mikor megeszem a kis salatamat majd zabarohamom lesz meg eszek kb 5 szelet tk kenyeret egyszerre, utana ahh mindegy már alapon meg amit talalok pl napolyit vagy krekert stb :(
2020. jan. 7. 14:30
 4/13 anonim válasza:
52%

Én a kalóriaszámolásban hiszek. Van az a jo kis weboldal ott beallitasz egy jövőbeli dátumot es egy súlyt amit el szeretnél erni, és kapsz egy napi kalória ertéket amit be kellene tartani. Ez nagyban növelhető ha pl kocogsz egy fél órát. Ígyvehetsz mindent, az oldalon tudod rögzíteni mit ettél (sajat receptet is tudsz bevinni) és mit sportoltál. Nagyon ösztönző hogy láthatóvá teszi a sikereket (azaz ha egy nap kevesebbet viszel be mint a limit). A hiba ott szokott előfordulni hogy túl rövid idő alatt túl sokat akarnak lefogyni. Önmérséklet kell ehhez pl 10 kg fél év alatt. Az eleje nehéz ám de ha kicsit kitartasz egyre könnyebb lesz


Esetleg nincs valami lelki problema is a háttérben?

2020. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De az van sok, meg regen bulimias is voltam, most meg lesz majd egy műtétem is, parazok

Ajh, ugy latszik a kaloriabazis oldal csak nekem nem megy, mindennap irom mijet ettem, es felidegesit, hogy ehes maradtam, bekem szerinten az csak rosszabb, ha szamolgatom a kaloriakat

2020. jan. 7. 14:55
 6/13 anonim ***** válasza:

Már kora reggel (vagy előző este) előveszel egy noteszt és szépen felírod, hogy reggeli 9 óra 30 gramm zabpehely, 2 dl tej, tízórai 11 óra 15 szem mandula stb. Mindent felírsz magadnak és tartod magadat a leírtakhoz.Nem gyengülsz el, nem csábulsz el. Ha ehetnéked van gondold azt, hogy holnap reggel milyen büszke leszel magadra, hogy erős voltál és nem zabáltál.

Alakíts ki új szokásokat és tartsd ahhoz magadat. Például minden reggel hat kor felkelsz. Vagy mindennap munka után egy órával elmész fél órát sétálni. És ezeket mindennap tartsd be. A rendszerességen folyamatosan dolgozni kell, sok időnek el kell telnie, hogy rutin legyen, és ha már rutin, akkor is könnyen ki lehet belőle esni, szóval folyamatos odafigyelést és energiát igényel.

2020. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. jan. 7. 15:13
 8/13 anonim ***** válasza:

Mindenki éhes ha fogyózik vagy odafigyel az alakjára.

Ez a küzdelem sajnos elkísér életünk végéig, vagy marad a túlsúly.

2020. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Teljesen normál súlyod van, egy grammot se akarj fogyni, főleg, ha nem akarsz megint beteg lenni.


Egyszerűen vigyél rendszert az életedbe, hogy minden nap normálisan egyél.

2020. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
illetve ha éhes vagy diétában, gyümis rágók, saláták, magvak sokat segíthetnek. (pl szotyi, amit sokat kell pucolgatni, és nem lehet belőle egyszerre sokat enni, mire megeszel párat, eltelsz, nem érzed az éhséget, a saláta is hasonló, csak abban minimális a kalória, viszont jelentős helyet foglal, szóval csökken az éhség érzet.
2020. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!