Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tippeket ajánlotok...

Milyen tippeket ajánlotok fogyáshoz suli mellé? Kaja és sport ügyben is? Esetleg valami jó edzős app?

Figyelt kérdés

Milyen kajákat tudok vinni suliba, amit egy 10 perces szünetbe meg tudok enni és egészségesebb (akár főtt) és kb mennyit? kalóriát számolgatni nem akarok, próbáltam, de csak felesleges stresszt és szorongást okozott a számok látványa (abból meg így is van bőven, szoval nincs rá szükségem.



edzeni egyébként heti három tesi óra mellett (ami, szinte semmi mostanában) kétszer szoktam egy héten, egy-egy órát. de ezt kevésnek találom. itthon mit csinálhatnék, valami ingyenes app esetleg van hozzá vagy eljárni futni, de mennyit?


kicsit zavaros lett ez, de a lényeg, hogy tényleg minden jellegű tanácsot elfogadok.



ui:161 cm vagyok és 67 kg. szóval annyira nem vészes a helyzet (nyilván van rajtam súly felesleg, de legyőzhető, nem?). esetleg az is jól jönne, hogy mennyit lenne egészséges fogynom.


előre is köszönöm mindenkinek.



2019. ápr. 13. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarsz kaloriat szamolni, de tudni szeretned mit vihetsz a suliba es mennyit.

Akkor jobb lesz, ha kiszamolod magadnak. Ne vard idegen emberektol, hogy megmondjak mit egyel es mit ne. Ők a sajat izlesuk szerint fognak tanacsot adni. Neked kell kitapasztalnod, hogy mibol mennyit ehetsz.


Mozgasnak a futas jo. Hogy mennyit fuss? Eloszor amennyi jol esik. Ezt tartod par alkalomkor, aztan kesobb noveled vagy az intenzitast vagy az idot. Nagyon jol lehet vele fejleszteni az allokepesseget is.

Youtubeon is van rengeteg video amire tudsz tornazni, ha eppen rossz az ido es nem tudsz futni. Keress ra a Cardio workout-ra. Erosito edzeseket is vegezhetsz pl. guggolas, felules, fekvotamasz, plank stb...

Nincs rajtad sok tulsuly. 60-62 kg mar jo lehet szamodra

2019. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

oké, így visszanézve a mennyiség tényleg hülyeség volt, de kajákra tippet azért adhatnak idegen emberek is.


a mozgásra érkezett válaszod pedig köszönöm szépen, hasznos volt.

ennek ellenére mások tanácsait is szívesen fogadom.

2019. ápr. 13. 21:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Zero Bar szelet

normális szendvics

kefír gyümölccsel, korpovit keksz mellé

cukormentes zabkása

2019. ápr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!