Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tippeket ajánlanátok...

Milyen tippeket ajánlanátok fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy 17 éves fiú vagyok, aki szeretne egy kicsit fogyni, már elhatároztam fejben, nagyvonalakban meg is van mit, hogy fogok csinálni, de azért gondoltam itt is megkérdezem erről a véleményeteket.


181cm vagyok, és 93kg nem nagyon látszik meg a hasamon, jobban inkább a fenekemen és a "rákos" mellemen, na meg az arcomom (mind2 értelemben...). Ehhez kérnék valamilyen tippeket, milyen gyakorlatok vannak, amelyek megmozgatják ezeket a testrészeket?


Hogyan táplálkozzak?

(Az addig oké, hogy mindenféle üdítőt meg kell tagadnom csak a víz, minden pékárukat, tésztákat, fehérlisztes, finomított dolgokat mellőznöm kell, valamint a zsíros ételeket is., édességet meg csak is kis mennyiségben, ha megengedi az aznapi étkezésem.)


Azt hallottam, hogy cukorból semennyit, ez igaz? Vagy a napi átlag legyen kevesebb mint 50g?


Iskolakezdési éttrendet is segítenétek összeállítani, minden lehetséges linket akár videót megköszönnék. (Számomra elég nehéz iskola közben betartani a fentebb leírtakat, de érzem, hogy menni fog csak egy ici pici segítség kellene :/).


Időhöz van kötve az étkezés? pl.: 6 óra után nem eszünk, meg a társai?


Megköszönök minden választ!



2017. aug. 18. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs időhöz kötve és bármit ehetsz, ha neked belefér. Célszerűbb jó étrenden lenni, de nyilván fogysz, ha nem eszel sokat, bármit is eszel.

6 után akkor ne egyél, ha neked az jó, teljesen mindegy. Ha 6 előtt sokat eszel, hízhatsz, ha éjfélkor is eszel, de deficitben vagy, akkor fogysz (más kérdés, hgoy sokak szerint nem ajánlott éjjel enni, de ez sokmindentől függ, aki akkor még bőven aktív, annak eleve más).


Mi a gondod a zsíros ételekkel? Ha téged akadályoznak és te inkább cukrokat akarsz enni (akár összetetteket, az általában jobb), oké, de semmi gond nincs a laktató, inzulinválasz nélküli zsírral, bár ez mennyiség és típus függvénye is, illetve egyéni dolog.


Az, hogy honnan fogysz, genetika, a gyakorlatokkal izmosítani tudsz testrészeket, a fogyás más.

2017. aug. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
menj el vasat szerelni
2017. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem a tornat egyenlöre hagyd. a kaját kellene betartani.

én reggel zabkasa, almaval, fahejjal.

tizórai tojas paprikaval

ebéd csirke salataval

vacsi feherje shake, de jó a zsirszegeny túró is, pici édesitőszert szoktam rátenni, vagy pici kefirrel bekeverni.én szoktam este 9 kor is enni. 3 órankent eszem.

de ezer dietas etrend fent van a neten.de ehetsz abonett/wasa kenyeret is 2 szeletet pl csirkemell sonkaval.de ha kell küldök priviben dietas etrendeket, h hol talalod a neten.meg inni kellene vizet, szensavmenteset, min 2-3 liter.

2017. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmondom, hogy én hogy fogytam le 10 kilót. Nem ettem édességet, gyors kajákat, üdítőket, este 6 után max gyümölcs, sok folyadék+ lebicikliztem 10.000 km-t egy év alatt.
2017. aug. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. aug. 20. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!