Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miert nem indul be a fogyas?

Miert nem indul be a fogyas?

Figyelt kérdés
42 eves no vagyok, 165 cm, 72kg. Nem ulo munkat vegzek es heti 3x uszok vagy sulyzozok. 1200kalorias dietat allitottam be a kaloriabozison, de nem eszem meg mindet. 120feherje, 60gr zsir es 60gr ch az eloszlas, amit minimalis elteressel tartok is. Eddig 1 kg-ot adtam le, azt is az elso heten. Miert nem fogyok tovabb? Szerintem ez a mennyiseg nekem nem tul keves, nem ertem mi van. Hatha valakinek van otlete.
2020. febr. 27. 07:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ok, januar ota rendszeresen edzek, februar 10 ota szamlalom a kaloriakat es megvan a heti 5 edzes is. 73kg voltam februar elejen, most egy honappal kesobb 72-72,5!

Hol a hiba? 1150 kaloriat viszek be, ebbol 60ch, 120 feherje (nem jon mindig ossze) 90korul a zsir, azt nem figyelem, amennyi, annyi (valamit muszaj enni)

Sosem fogytam konnyen, de most annyit ertem el, hogy kb lement a hasam (pocakom), mert nincs mindig tele kajaval.

Talan tenyleg emelnem kellene azt a hulye ch-t? Eleinte sem volt konnyu, de most mar rendesen gyengenek es kedvetlennek erzem magam....

Tud valaki Bp-en javasolni szakembert, aki eloirja a dietamat? Ez igy rossssssssz.

Legy szives osszatok meg a tapasztalatotokat, otleteteket!

koszi

2020. márc. 4. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!