Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha számolom a kalóriákat + a...

Ha számolom a kalóriákat + a legtöbb "üres" kalóriát, rossz kaját fokozatosan elhagyom azzal érhetek el érdemi fogyást, vagy teljesen új étrendet kell bevezetnem?

Figyelt kérdés
1 hétnél tartok. Ez idő alatt nem fogyasztottam kenyeret, chipset, cukros üdítőket csak víz, és ezt tervezem is folytatni, de nem tudom miről mondjak még le. Nem igazán tudom mi az ami vészhelyzeten belül tiltólistás még, a tésztát olvastam, de azt például mértékkel még eszem. Vagy ha bármi rossz még a listámon van akkor tök felesleges a többit kihagyni, mert ígyis-úgyis rossz a szervezetemnek. Eddig abban gondolkodtam, hogy mindenből csökkentett adagot, bármit főznek / főzök itthon húslevestől a pörköltig, csak a mértékben van a kulcs. Ez így hatásos tud lenni, vagy mindenképp át kell állni?
2020. márc. 2. 01:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyelj, ki kell próbálni, lehet, hogy nálad már ennyi is elég. Ha ez kevés, kezdd el számolni a makrókat is. Ha ez is kevés, csökkentsd a finomított szénhidrátokat (a tészta is az), nem kell feltétlenül tiltólista, csak kevesebb, ritkábban. Egy kis mozgás sem ártana.
2020. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!