Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A szervezetem erre hogy fog...

A szervezetem erre hogy fog reagálni?

Figyelt kérdés

Szoval menstruálok ilyenkor nagyon édesség hianyom van de fogyókúrázom .. és hát túl sok edeset és fehérjét ettem ma ...

reggeli2 db tk. Kenyér

Ucsi: feherje süti

Ebéd : 100 g barna teszta ucsi 1db zab keksz

Vacsi 5 db zabból és túróbol , kakaoprbol készült kakaós csiga (cukor , Liszt mentes) ,3 db zabkeksz és egy fehérje süti .. tudom nagyon sokk a vacsi ... ezekkel mit kezdt a szervezetem ? Rosszul tettem hogy ennyit ettem vacsora ,? Meg ennyi fehérjét be vinni egy nap ?? Alapjáraton max 2 x szoktam inni amugy feherje turmixot



2020. máj. 14. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Ha mindez több kalória, mint az igényed, akkor hízol egy picit, ha kevesebb, akkor fogysz egy picit, ha annyi, mint az igényed, akkor nem változik a súlyod.
2020. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Velem is volt ilyen és van is szinte mindig amikor menstruálok. Volt hogy kb. 2000-2800 kcalt ettem úgy hogy naponta 1200-1400 szoktam. Nem lett semmi bajom. Egy alkalomtól nem fogsz hízni, úgy ahogy egy nap fogyókúrától sem fogsz fogyni. De ha nagyon soknak érzed akkor holnap kihagyhatod a reggelit, vagy egyél egy kicsit kevesebbet nekem ez szokott segíteni😉
2020. máj. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem koszi a válaszokat .. ja azt elfelejtettem mondani hogy 25 perc hit edzes is volt .. hogy az szamit e valamit
2020. máj. 14. 23:33
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Semmi bajod nem lesz tőle. Egy nap alatt nem fogsz meghízni, és másnap koplalni sem kell, hogy "kiegyenlítsd".

Engedd el, menj tovább.

2020. máj. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a HIIT-tel együtt bőven jó vagy. Én is életmódváltásban vagyok és én is pont most menstruálok, mióta elkezdtem ezt az egészet, először. Kicsit én is félek, hogy fogok kitartani a következő napokban, de igyekszem mindig azt főzni, csinálni ebédre/vacsira, amihez kedvem van, benne van a keretemben és azért egészséges. Nem mondom, hogy ma nem ettem meg 2 kocka málnás étcsokit... :D Tegnap ráadásul estére pizzát is ettem, meg boroztam, bár nagyon próbáltam odafigyelni a kalória keretemre. :D De összességében, ha egyébként mindent jól csinálsz, benne maradsz a keretben, szerintem nem számít, hogy eszel egy-két "tiltott" finomságot is. A hiittel pedig hajrá, én is arra vagyok most ráfeszülve. :D


Üdv,

Egy sorstárs

2020. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az senkinek nem szúr szemet hogy ez a zabkeksz fehérje süti meg csiga nélkül gyakorlatilag 0 étrend?


Hány kcalt viszel be egy átlag napon?

2020. máj. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!