Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ma megettem 3 szelet pizzát D...

Ma megettem 3 szelet pizzát D csak 3 db-ot bírtam ,és ez befolyasolja e a dietamat,fogyásomat? Már elég régen ettem bármiféle gyors kaját, nagyjából mindig sikerül betartani?

Figyelt kérdés
Ezelott volt h megettem 1 egész pizzát is de most 3at alig bírtam! Esetleg eddzek valamit utána vagy már úgyis mindegy ?!
2020. jún. 4. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha eleve terveztél edzést, akkor edzz - persze ha bírja a tele hasad! Holnaptól majd folytasd, ahogy eddig (hacsak nem kapsz egy kiadós hasfájást, akkor inkább pihenj vagy óvatosabban mozogj csak).


Egy ilyen alkalom nem befolyásol sokat. Kivéve, ha bepánikolsz és föladod, de az írásod alapján nálad ettől nem kell tartani.

2020. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!