Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nem ettem 160gszénhidrátot,...

Nem ettem 160gszénhidrátot, de megettem majd 1 tábla fehércsokit. Szégyellem, de nem bírtam. Ez baj?

Figyelt kérdés

vagyis tudom h baj de annyira kivoltam éhezve egy kis édességre h nem bírtam és megettem,NAGYON

Bűn tudatom van.1hónapja fogyozom de el vagyok keseredve mert nem látszik semmi :( mennyi idő után fog látsazni?

Köszönöm a válaszokat.


2018. jún. 11. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak emiatt még fogyhatsz is, most emiatt ne legyen bűntudatod. A bűntudat nagyon egészségtelen, az semmiképp se legyen (tudom, nem elhatározás kérdése, de olvass, gondolkodj, beszéld le magad erről a butaságról - vagy légy fegyelmezettebb vagy engedj magadnak laza napokat), akkor sem, ha egy fél tábla cukort ettél, amivel nem igazán segítetted elő az egészségedet.

Én mindennap eszem édességet, mégsincs bűntudatom, csak picit zavar, igyekszem lejönni róla, elvileg mennie kell :) De a fogyásban nem zavar, ha megfelelően csinálom (mennyiség, összetétel).


1 hónap után már látszania kéne, ha fogysz, bár állítólag van, akinek nehezen indul. De valószínűleg nem vagy kalóriadeficitben.

2018. jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem eszek tésztát ,krumplit nagyon ritkán,az az ritkán durum tésztát,elég rosz a melóm szalag munkás vagyok így az 5xi étkezés kizárt,de teljeskiörlésü kenyeret eszek páizsival,ami nem annyira hízlal...csirkét elég sokat disz oból keveset,heti 2hetente max 1 szelet csoki,imádom a csipszet,de lemontam róla,a fagyiról, mindenről...még sem látszik.ja estére ha éhes vagyok tojást eszek...köszönóm a válaszodat :)
2018. jún. 11. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, ne legyen bűntudat, viszont ha ez többször is előfordul valszinűleg étkezéssel van probléma túl keveset eszel(vagy nem megfelelően) és ezért tör rád a falásroham.
2018. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell 5 étkezés, nálam 1-2 van, az is jó, ha valaki ilyen fajta. A legtöbb embernek valószínűleg 3 az ideális, de mindenki csinálja, ahogy neki jó és megoldható. Persze kevés étkezésnél nem madáradagokat kell enni.


Szinte bBármit eszel, ez nem mond semmit a kalóriaegyenlegedről. Tulajdonképpen nincs olyan, hogy egy étel hizlal, csak a kalóriatöbblet hizlal, de az akkor is megteheti, ha sovány húsból és zöldségből hozod össze (bár abból viszonylag nehezebb). Bármivel lehet jól fogyni, mennyiség kérdése s bármi laktathat jól, egy halom gyors szénhidrát is, van olyan ember vagy állapot. Érdemes megválogatni, mit eszünk, de az butaság, hogy ezt nem ehetsz vagy az nem hizlal. A víz és az uborka, talán az nem hizlal...

2018. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,baj. Emiatt most meghasad az univerzum.
2018. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2018. jún. 13. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!