Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Extra szaraz pezsgő mellett...

Extra szaraz pezsgő mellett fogyas?

Figyelt kérdés
1 het mulva egy fontos esemenyen kell reszt vegyek. Szeretnek egy par kilot ledobni ha kell koplalassal. Tudom hogy az nem jo stb, nincs rossz alakom se rossz eletvitelem nekem szimplan arra az 1 napra szuperul kell kinezzek. A problema annyi hogy ezen a heten pont egy csomo szulinapos /talizos buli lenne. Napi 1 uveg extra szaraz pezsgot innek es mellette max 400 kaloriat ennek. Jol birom a pezsgot es nekem egy buliba ennyi eleg. Igy fogyhatok ugye? Tudom rohadtul egeszsegtelen de most legyszi csak a fogyas resze erdekel. Ennyit biztos megiszok tehat en ha iszok akkor 1 uveggel biztos 1-2deci kizart. Egyebkent nem szoktam inni csak bulikor.

2020. júl. 8. 14:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy kevesebb kaloriat egyek 400 nal?
2020. júl. 8. 14:12
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Egyél úgy, mint egyébként, és vegyél egy alakformáló fehérneműt. Egy hét alatt pezsgővel, vagy anélkül sem fogsz látványos eredményt elérni, hiába éhezteted magad.
2020. júl. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Szóval egy üveg pezsgő az olyan 650 kcal ha jól olvastam. Összesen akkor 1000-1100 kcal a napi terved?


Hát ha te bírod....itt a nagy átlag a koplalás ellen van, nem tudom milyen válaszokat vársz. Senki nem tudja megmondani így mit érhetsz el fixen. Talán lemegy egy kis víz, max 1-2 kilóban megnyilvánul, laposabb (mert üres) has de ennyi.

Én tuti inkább hasleszorítós harisnyát vennék az eseményre (már ha nem ágy jelenetet tervezel a végén) szebb eredménye lenne mint egy hét koplalásnak.

2020. júl. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Maganrendezvenyre megyek ahol medences buli is lesz. Lesz egy koktelparti is, oda oke lenne az alakformalo de a bikininel cinkes lenne. :D... Amugy a hasam nagyon lapos inkabb alulrol szereznek kicsit. 165 cm es 56,5 kilo vagyok
2020. júl. 8. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
1 hét alatt ha beledöglesz se fogysz le, de még a zsírleszívásnak is vagy 2 hét a gyógyulási ideje, úgyhogy szokd a gondolatot, hogy ezt már egy héttel ezelőtt bebuktad.
2020. júl. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Egy het alatt nem fog latszani semmi a koplalasbol, amit tervezel. Nem fogsz szuperul kinezni. Alkohol mellett meg meg nehezebb nem enni, mert etvagyat csinal, raadasul amig az alkohol a szervezetben van, addig a test azzal van elfoglalva es felreteszi a tobbit, ilyenkor pl. a fogyas is leall.
2020. júl. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!