Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 1 cheetos belefér?

Napi 1 cheetos belefér?

Figyelt kérdés
1300 kalóriás étrenden vagyok, fogytam már 4 kilót, de nagyon nehéz és szinte feladnám. Az a kérdés hogy a chips a gyengém megehetek napi 1 csomaggal? 150-250 kalóriáról van szó, elvileg belefér. Ha nem ezt akkor kis csokit vagy jégkrémet. De befolyásol valamit hogy ezt szemét kajaként viszem be majd? Nem csak vékony hanem feszes alakra is vágyom, az alapján válaszoljatok.

2020. júl. 14. 18:38
 1/7 Bzs03 ***** válasza:
21%

Szerinted a jo seggu,kerek vallu, kockss hasu csajok mit esznek? Segitek:csirke, rizs tojás,köles, hajdina, quinoa, edesburgonya, brokkoli,salata,cukkini,uborka, mogyorovaj, zabpehely, feherjepor, pulyka, hal,lazac,tilapia, afonya, malna, mandula, kesudio, eper,szeder,....ezekbol valogass

Kerdesedre a valasz:Nem

Ertsuk mar meg h a az h mi hany kaloria azt egy ugynevezett kaloriametercuccban merik le(ez egy gep). Az ember NEM egy gep. A kaloria felhasznalasa biologia nem fizika. A májad, hasnyalmirigyed, gyomrod,beleid nem fognak orulni a chipsnek mig egy csirke-brokkoli-edesburgonya kombonak ugralni fognak

2020. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Diéta alatt nem ajánlom, 1300 kcal abból kell fedezned a tápanyag szükségleteidet, ami közel lehetetlen még egy jól megtervezett étrend esetén is.


Ha már súlyt akarsz majd tartani akkor beleférhet a chips is. De ilyen formában naponta ugyan fogyhatsz, de káros lehet egészségedre hiány állapot alakulhat ki vagy zabálás mert ki van éhezve szervezed tápanyagokra

2020. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Belefér, nem ezen múlik ha amúgy rendben van az étrended.
2020. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha csak a kilók és a kalóriák számítanak, a narancsbőr és az egészség nem, edd nyugodtan. Egyébként a cheetos nem chips (mivel nem krumpliból készül), hanem "kukoricasnack". Minél ritkábban eszel ilyeneket, annál jobb. Akkor már inkább valami jó minőségű (ét)csoki.

A 2-esnek igaza van, nem éri meg erre pazarolnod a kalóriakereted 10-20%-át minden egyes nap. Vannak sokkal hasznosabb finomságok, próbálj keresni valamilyen egészségesebb alternatívát a hétköznapokra.

2020. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Napi szinten nem. Én is imádom a chipset, de heti 1 alkalom is elég tud lenni. Mióta normálisan eszek, még sok is. Nagyon sok kalória, ahhoz képest, hogy semmi értelmes nincs benne. Néha érdemes bűnözni, de naponta az nem néha. Rám alapvetően a 2-3 naponta 1 chips miatt jöttek fel a kilók, pedig nem keveset sportolok, és nem is tingli-tangli edzéseket tolok.

A mostani életmódommal fél év alatt lett vékony, szálkás testem. Ha napi szinten zabáltam volna ilyesmit, ez nem sikerült volna.

2020. júl. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
De miért akarsz betolni naponta egy egész zacskóval? Egyél belőle napi 10 grammot, az se olyan kicsi adag. Attól semmi bajod nem lesz. (Ha nem tudsz megállni vele, akkor próbálj ki különböző trükköket (pl. kiméred az adagokat kis dobozokba egész hétre, jól elteszed stb.), ha sehogy se megy, akkor heti egyszer vegyél csak egy zacskóval.)
2020. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 16 kilót fogytam úgy hogy nem váltam meg a chipsektől és semmitől lényegében. Viszont ha feszes, csinos alakra vágysz, felejtsd el a junkfoodot.
2020. szept. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!