Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért mondják sokan azt, hogy...

Miért mondják sokan azt, hogy azzal ha nem reggelizek nem fogyok le?

Figyelt kérdés

Tini vagyok még, a felnőttek pedig mindig ezt mondják. Fél tízkor szoktam felkelni és nem vagyok éhes, csak olyan 11 fele, de akkor már kibírom délig és akkor eszek, azután pedig már csak fél hatkor eszek. Nem sokat és nem is szoktam éhes lenni... Ha ritkán az vagyok reggel, vagy délután, akkor pedig megiszok valamilyen turmixot vagy vitalis zabkását eszek. (Tej és valamilyen gyümölcs)

157 cm vagyok és 51 kg az 54ről.(Elég lassan fogyok, kb júniustól fogyózok) mellette csinálok Pamela Reif vagy Roberta's gym edzéseket. Ebédre általában salátát vagy rizst szoktam enni csirkemellel stb... Vacsorára mindig mást, van amikor tojást, van amikor teljes kiőrlésű gabonapelyhet, szendvicset zsemlével, bár ez ritka


2020. júl. 29. 21:25
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]

Az alakom kb ilyen, a csípőm 63-64, derekam 83... A combom nagyobb talán

2020. júl. 29. 21:29
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, aggódnak érted, mert csak kétszer eszel egy nap, talán akkor is túl keveset, ami egy tinédzsernek nem valami jó. A fejlődéshez kellenek a tápanyagok.
2020. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Jobb az ha inkább többször eszel kevesebbet, mint ha ritkábban többet. Nem csak fogyás, de eleve alapvetően egészséges táplálkozás szempontjából is.
2020. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Soha életemben nem reggeliztem, csak kávét iszok. Anyádék azért mondják ezt, mert még mindig ez él a köztudatban. Viszont egyre több olyan tanulmány és vizsgálat jelenik meg, ami bizonyítja, hogy nem számít, ha reggelizel e. (Nyilván kivéve akkor számít, ha valaki nagyon megéhezik a következő étkezésig és akkor jóval többet eszik a kelleténél.)
2020. júl. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Hát ha délig lustálkodsz, nem is kell reggelizni. A reggeli annak való aki dolgozni jár meg iskolába. Akkor viszont nem árt, mert a munkához, tanuláshoz kell az energia. Ha te ezt egy reggeli helyett kávéval, energia itallal pótolod, az egészségtelen.
2020. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért mert a reggeli índítsa be az anyagcseréd, ha nincs reggeli nem indul be az anyagcseréd, aztán meg a fogyás se.
2020. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!