Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az albán peksegekben, tudjatok...

Az albán peksegekben, tudjatok, ahol olyan nagyok a peksütik, hány kcalnak érdemes számolni egyet?

Figyelt kérdés
Nincs más a közelben csak ez. Nem mondom, hogy mindig ott eszek reggelit, de van amikor igen, és sose tudom hogy számoljak.
2020. szept. 19. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért fel is vannak fújva szerintem,tehát tömegre lehet nem olyan sok.Le kellenne mérni.Én 4-500-zal számolnék látatlanba a biztonság kedvéért
2020. szept. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm, hogy írtál!

Az még egészen oké, mármint azt még “be tudja venni a lelkem”. Én ilyen 6-800-akban gondolkodtam, és az úgy nagyon ijesztően soknak tűnt.

2020. szept. 19. 11:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer vigyél haza 1 db-ot abból amit enni szoktál, és mérd le hogy hány gramm. Akkor már jobban tudsz saccolni.

Én most megnéztem néhány péksüti adatát, 100 g-ban fajtától függően 400-500 kcal van.

Ha 1-et lemérsz, tudni fogod hogy 60 grammos vagy 150 grammos. És akkor úgy számolsz.

2020. szept. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, köszi! :)
2020. szept. 19. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!