Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ennyire ingadozna a súlyom?...

Ennyire ingadozna a súlyom? Ez lehetséges vagy csak a mérleg szórakozik?

Figyelt kérdés

10kgt fogytam eddig, látszik, én is látom. Most kb 1,5 hónapja 138 és 136kg között ingázik, oda vissza. Egyik napról a másikra 0,7kg felmegy amit nehezen tudok újra ledolgozni. Bevallom, van hogy lemegy egy fagyi vagy valami édesség de minden esetben kalóriakereten belül maradok. 1400kcal/nap

23N 162cm


2020. okt. 1. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Persze, főleg mivel nő vagy. A hormonok, ciklus, stb. jelentősen közrejátszik abban, hogy mennyi vizet raktároz a szervezeted.


Nekem menstruáció előtt 1-2 kiloval többet mutat mindig a mérleg, mint a ciklus többi napján.

2020. okt. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is. Nekem is kb ennyi a súlyom. Kitartást neked is a fogyáshoz!
2020. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem reggel és este közt is simán ingadozik ennyit. Mindig reggel mérd.
2020. okt. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En mindig reggel merem magam pisi után.. es mindig kevesebb . Nem téves szamokkal játszok. Pl kipróbáltam,ittam egy kv meg 2 pohar vizet es maris tobbet mutat a merleg . (NYILVÁNVALÓ) Szóval mindig reggel mérd magad az a biztos. Annyi,hogy en ruha nélkül merem magam plusszban. Bar a haloing kb semmit sem nyom szerintem de mivel fogyas előtt igy mertem ezutan is igy folytattam.
2020. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennyit simán ingadozhat. Én ~112 kilóról indultam, akkoriban egy ivós-evős bulis este után simán voltam 115 is, majd két nappal később reggel mérve már 111 alatt.

Ahogy írták az a legjobb, ha reggel méred magad, illetve nekem úgy jobb volt, hogy nem naponta, hanem hetente mérek és így nem őrülök meg, hogy éppen fél kilóval több vagyok valamelyik nap mint kéne.

2020. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Mindig reggel mérem magam. De ez az ingadozás kikészít főleg hogy kb másfél hónapja ez megy 😟

2020. okt. 1. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!