Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez mennyire hatásos?

Ez mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

Van egy app ahol be lehet állítani mikorra akarok lefogyni és naponta mennyi kalória szénhidrát stb az elég. Ez mellett programokkal edzek, ezzel mennyi idő alatt mennyit tudnèk fogyni, illetve hatásos-e ez valakinek? Régebben csináltam és volt egy hirtelen fogyásom aztán abba hagytam és egyből visszajött, nemtudom az ebből fakadhatott-e. Nem akarok én semmilyen medell alkatot és nem is vagyok az akit érdekel a aúlya, csak a koromhoz megfelelő súlyt, hogy ne legyek túlsúlyos és egészséges legyek,mert ígyis koromhoz túlsúlyos vagyok, de szerencsémre annyira nem látszik rajtam mint másoknak.18L

Fogyókúrákra, diétákra annyira nincs takarékom bevásárolni külön ételeket, úgyhogy támaszkodnék az ilyesmikre.



2020. nov. 12. 06:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen hatásos lehet, én így fogytam egy év alatt 30 kilót.

Az a lényeg, hogy ne akarj túl gyorsan fogyni, semmiképpen ne egyél napi 1400-1500 kalóriánál kevesebbet.

Illetve abban gondolkodj, hogy egy olyan életmódot alakíts ki, amit folyamatosan tudsz tartani, különben, ha leadtad a + kilókat, és visszaállsz a régi életmódra, vissza fog jönni (mint tapasztaltad).

Ne kell külön ételeket bevásárolni, gondolom, szüleiddel élsz. Ha pl. otthon hús van, köret és saláta, hagyd a köretet, vagy csak nagyon keveset vegyél, és salátával rakd tele a tányérod. Ha nincs saláta, kérd meg a szüleidet, hogy vegyenek egy fej káposztát, és vágd fel káposztasalátának (lehet nekik is ízleni fog), Vagy reszelj le 2 sárgarépát, önmagában citrommal is finom, vagy vegyesen a káposztával.

Zabpelyhet is vehettek, ez igazán nagyon olcsó, és egy fél kilós csomag, ami kb. 2-300 ft, elég majdnem 2 hétre akkor is, ha minden nap azt reggelizel.

Szóval legyél kreatív, és hosszú távon gondolkodj, és ne feledkezz el a napi szintű mozgásról, akár tornavideó, akár egy órás tempós séta az. Te fiatal vagy, könnyen mennek le a kilók még ilyenkor, és nagyon bölcs dolog, hogy most gondolkodsz, és nem 30-40 évesen, amikor minden egyes kilóért sokkal jobban meg kell szenvedni.

Sok sikert!

2020. nov. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Yazio pont ilyen,szerintem nézd meg nagyon jó:))
2020. nov. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló az ételekkel nem lesz gond szakácsnak tanulok már a saját étkemet készítem. :D
2020. nov. 12. 18:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Második köszönöm megnézem :))
2020. nov. 12. 18:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!