Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen Biotechusa készítmények...

Milyen Biotechusa készítményeket vegyek amik segítik a fogyásom?

Figyelt kérdés
A biotech usa oldalán böngészek, ezért arról kérnék egy véleményt. 1400 Kcalos diétát folytatok, napi fél órát sportolok (most kezdtem, több nem megy) milyen segédkészítményeket ajánlotok? Fehérjeport szedek más márkától. Nagyon jó véleményeket láttam az L-carnitinről, CLA-ról meg a Super fat burnerről is. Mindenre nyitott vagyok, de ezeket szemeltem ki elsőre. Nagy feleslegem van majdnem 30 kg és nő vagyok. Bármire hajlandó vagyok "pénz kidobni" ami egy kicsit is bizonyítottan gyorsít vagy könnyít a folyamaton.

2020. nov. 23. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is használt az L-karnitin tabletta.
2020. nov. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Még ajánlani tudom a Gabriel-módszer c. könyvet, meditációs CD-melléklete is van, az is használ nekem.

1700 Ft antikvár fromában és talán 2250 Ft a kiadónál.

2020. nov. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az l-carnitin és a fatburner az tud segíteni, l-glutamin is jó, hogy a fogyás az zsírból történjen. Az ár az cégenként elég változó.
2020. nov. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A feleségem a Reg-enorral fogyott 22 kilót 4 hónap alatt. Ez régebben volt és azóta sem hízott vissza. Ha gondolod, akkor megadom az elérhetőségét és szívesen elmondja a tapasztalatait.
2020. nov. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szedtem a Biotechtől Fat-X-et, CLA-t meg HCA-t, de nem sokat használtak. Meg szedtem külön L-karnitint, de az se használt. Az amúgy annyit csinál, hogy tovább bírod az edzést, később fáradsz el. Nem égeti a zsírt meg semmi.
2020. nov. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem L Karnitin, meg fehérje por este, vacsora után. Más nagyon nem kell. Az L-Karnitin segít a minőségibb edzésben, de nem mondanám fogyasztó csodaszernek. A fehérje meg segít a telítettség érzetben és regenerálja az izmokat, ha aznap kardioztál.
2020. nov. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!