Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék viszonylag...

Hogyan tudnék viszonylag gyorsan fogyni és vékonyodni?

Figyelt kérdés

Nem két hétre gondoltam,hanem mondjuk,hogy 2 hónap alatt azért már valamiféle javulás látszódjon. Nem érzem magam így jól. Csak azt látom,hogy a lány osztálytársaimnak is milyen szép az alakjuk,szép vékonyak,vékony a combjuk,lapos a hasuk,és tudom,hogy én sosem fogok tudni így kinézni. Egyszerűen utálom az alakom. A combom borzasztó vastag,most a hasammal annyi gondom nincs,mert rájöttem,hogyha kihúzom magam laposabb,viszont azon is változtatnék,hogy laposabb legyen. A derekamat is szeretném,hogy vékonyabb legyen,mert majdhogynem úgy nézek ki,mint egy deszka. Tehát vékonyabb combot,laposabb hasat,és keskenyebb derekat szeretnék. Lehetséges ez valamilyen edzéssel? Ja,és még annyi,hogy mennyit csökkentsek az ételmennyiségen,amit megeszek,ha az ugyanannyi idő lányokhoz képest mint én van akivel ugyanannyit viszont van akinél többet eszek. De azért tényleg sokat eszek. És 170 cm vagyok és 54-55 kg.

Mindenki azt mondja,hogy nagyon vékony vagyok,de szerintem nem. Egyszer még a tanárom fel is hívta anyut,hogy mi van velem,mert olyan sovány lettem. :D

De nem értem,hogy ők mit látnak,mert szerintem nagyon dagadt vagyok.

Ja és 13 éves lány vagyok



2018. jan. 4. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyértelműen testképzavarod van, a duciság közelében se vagy, a nagyon dagadtsághoz pedig minimum dupla ekkora súllyal kellene rendelkezned. Akármilyen is a tinilányok terminológiája, te az egészséges súly alsó határa közelében lehetsz.
2018. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2018. jan. 4. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!