Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék viszonylag...

Hogyan tudnék viszonylag gyorsan fogyni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt évben hiztam több, mint 10 kilót, ez rengeteg. Eddig sem voltam vékony, de úgy még nem éreztem magam rosszul. Ez viszont nagyon zavar. Szeretnék attól a tíz kilótól minél hamarabb megszabadulni, utána pedig szeretnék egy egészséges étrendre beállni, amivel tudom tovább szép lassan csökkenteni a súlyomat.

Van valamilyen módszer, amivel lehet gyorsan látványos eredményt elérni? Mik a tapasztalatok?


2018. máj. 31. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

reggeli light túró eperrel vagy tojas.

ebéd csirke zöldkörettel vagy lehet enni főtt kuskuszt is, lecsó csirkevel, volt h paprikas krumplit is ettem csak kisebb adagot, töltött gomba pl.

vacsi ugyanez vagy valamilyen saláta.

ha éhes lennél napközben feherjeshake.

mozgas: napi min 50 perc, szobabicikli vagy futópad, nem muszaj futni, elég a gyors gyaloglas ha megy akkor emelkedőn.

zsírégető:reggel- utana 15 óra körül.revex 16 vagy pyruvate, vagy bio cla.

2018. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Mennyire gyorsan?
2018. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meghízni sem gyorsan híztál meg.
2018. máj. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sparr0w válasza:

Volt egy Chris Ryan nevű makacs angol aki átsétált Irakból Szíriába úgy egy hét alatt, neki 16 kilót sikerült vele leadni...

A gyors diéta nem egészséges és nem maradandó nem fogsz tudni átállni utána, amit leadtál visszajön aztán az új étrenddel megint lemegy tehát felesleges keresni a titkos módszert...

2018. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia :D

Nem tudom, hogy mennyire gyors fogyásra gondolsz, mert nem mindegy hogy egy hónapra (ami egyébként szerintem lehetetlen) vagy többre.

Én kalóriákat számlálok.Első héten másfél kilóval kevesebb voltam, pedig nem éheztettem magam és a szokásos melegszendvicsem is megmaradt :) (persze ez a másfél kiló később csökkent és az egyébként sem volt egészséges)

A kalóriabázist nagyon tudom ajánlani. Ott jobban utána is tudsz nézni a fórum oldalán :)

2018. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!