Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy het alatt fogytam 2 kg-t....

Egy het alatt fogytam 2 kg-t. Ez mennyire normalis?

Figyelt kérdés
Pontosan 1 hete kezdtem el fogyozni. Egesz heten a kaloriabevitelem 1100-1200 korul volt, futassal mindennap elegettem kb 500 kaloriat. Akarhogy szamolom sehogy sem jon ki ez a 2 kg, pedig jo a merleg, mindket alkalommal reggel merekeztem. 171 cm vagyok. 96 kg voltam, most vagyok 94 kg. Lehet azert fogytam, mert az anyagcserem nagyon jo? Naponta tobbszor is megyek wc-re, ez mindig is igy volt. Egyet tobbet? Szerintem igy is boven megvan a napi kaloriabevitelem 🤷‍♂️
2021. márc. 7. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogytál. A víz megy lefelé. Ez nem zsír.
2021. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

7000 kaloria 1 kg zsir. Ez segiteni fog.

En is futok, 8-9 km-ket futopalyan, es nagyon durvan latszik. Jol csinalod, legy kitarto! Meghozza a gyumolcset

2021. márc. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első néhány nap nem mérvadó, 1 hét pedig amúgy sem alkalmas a tényleges súlyváltozás megfigyelésére. Ha pontosan 1 hete kezdted a fogyózást, akkor pontosan egy hónap múlva nézd meg, mennyit változik a súlyod a mai naphoz képest! Ha 2-3 kilóval leszel kevesebb, akkor rendben vagy.
2021. márc. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez a helyzet, 3 nap alatt 1 kg mínusz, de nekem is mondták, hogy csak víz.


Alig várom, hogy nyissanak a kondik, mert azzal, hogy diétázom, de nem mozgok csak a telefosott búvárruha effektust érem el.

(tudom, hogy kondi nélkül is lehet mozogni, de sajnos engem az motivál, hogy fizettem a bérletért 😅)

2021. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak víz és béltartalom, ez történik az első hetekben.

Anyagcsere sejtszintű folyamat, nem arról van szó, hogy hányszor mész mosdóba.

2021. márc. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!