Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 169 cm-es nő vagyok kb.5 hete...

169 cm-es nő vagyok kb.5 hete kezdtem el a kalóriaszámlálást. Eddig 78.5 kg-ról 74.5 kg-ra fogytam le. Normális a heti kb.1 kg fogyás? 68-66 kg-ra szeretnék lefogyni.

Figyelt kérdés

1200-1300 kalóriát viszek be egy nap, figyelek a napi fehérje-szénhidrát-zsír bevitelre, és heti 2-3-szor ellipszis trénerezek 30-40 percet.

A fogyást elsősorban azért kezdtem el, mert egyáltalán nem éreztem így jól magam a bőrömben, a másik fontos cél pedig, hogy a közeljövőben kisbabát szeretnénk a párommal. És azért nem mindegy, hogy a terhességi kilók 68 vagy 78 kg-ra jönnek fel.


2015. nov. 5. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Sikeres indulás.
2015. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát a heti egy kg az teljesen jó

Bár én nem vagyok a kcal számolás hive de szerintem kicsit kevés az a 1200 kcal de számolgattam kicsit és egy nőnek nagyából jó

2015. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy ülőmunkát végzek, nem sokat mozgok, ezért tartottam reálisnak az 1200-1300 kalóriát fogyáshoz.

Kérdés az, hogy ha összejön a terhesség, akkor az alatt mennyi kalóriát érdemes bevinni, hogy ne hízzak 20-30 kg-at, de viszont nem akarok koplalni, se a baba egészségét veszélyeztetni.

2015. nov. 5. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez teljesen jó. Hogy kinek mennyi kalória jó fogyáskor, az változó, van, aki ilyen számokkal ilyen kevés evés mellett nem működik. Ha Te igen, az szuper, heti -1 kiló az remek, nem túl sok, nem túl kevés, ennyi evés mellett reális is.

Sok sikert!

2015. nov. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm állandóan koplalt, és amikor terhes lett, 30 kilót hízott. Én csak szimplán egészségesen ettem előtte, 8 kilót híztam csak (mind a ketten faltunk terhesség alatt). Szerintem ha Te most ennyire lecsökkented a kcal bevitelt, és utána elkezdesz enni, akkor lehet hogy több kilót szedsz fel, mintha szimplán így esnél teherbe. Ez nem biztos, hogy így van mindenkinél! Sok sikert a fogyókúrához és a babához is!:)
2015. nov. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2015. nov. 7. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!