Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy lehet egy aránytalan...

Hogy lehet egy aránytalan testet arányosra "fogyasztani"?

Figyelt kérdés

Nőként érdekes módon a felsőtestemre hízok, nagyon kis vékony lábam van.

Hogy lehetne ezen változtatni, valamilyen hormonkészítmény segíthet ezen? (a sportolástól csak még vékonyabb lesz az alsótestem és szálkás, felül maradok sajnos ugyanolyan kis pohos)


2021. márc. 14. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogysz, előbb-utóbb mindenhonnan le kell mennie a zsírnak, aztán a lábadon tudsz valamennyi izmot építeni. A testalkatodon radikálisan viszont nem tudsz változtatni. A hormonokat inkább békén hagynám.
2021. márc. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Lefogysz, ha a felsőtesteden van a zsír akkor valószínűleg onnan(is) fog lemenni. Aztán lábra+fenékre izmot szedsz fel. Persze a felsőtestedet se kell elhagyni mert az is aránytalan lenne, de oda elég a szálkásítás
2021. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már lefogytam, 50kg vagyok. Épp ezért zavar annyira még mindig ez az aránytalanság.
2021. márc. 14. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne fogyni akarj, hanem az alsótestedre végezz izomépítö edzéseket, így arányos(abb) leszel idövel.
2021. márc. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Genetika, ezen nem tudsz változtatni. Hormonokat, meg ilyesmiket felejtsd el, nem is hatna, csak komoly problémákat okozna.
2021. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A sportolástólnem feltétlen leszel vékonyabb, csak megfelelö gyakorlatokkal izmot kell felépíteni, azzal el lehet érni, hogy az alsó részed vastagabb legyen, az alakod meg arányos
2021. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!