Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek sokat ettem ma...

Szerintetek sokat ettem ma vagy ehetek ennél többet is ?

Figyelt kérdés

Ezt ettem ma.(Szálkásítani szeretnék)

Szerintetek ilyen mennyiseg jó ? Ha valami nem jó akkor mit változtassak?



Reggeli: 243kcal

-50g zab

-100g update joghurt



Ebéd: 630kcal

-2 szelet kenyér

-3db tojás

(Bundaskenyer olaj nélkül)


Vacsora: 277kcal

-200g csirkemáj

-100g vegyes savanyúság


Összesen: 1150 kcal


Zs: 33g Sz: 122g F:83g


175/57/17F



2021. ápr. 12. 21:23
1 2
 11/16 Laylah ***** válasza:

MyFitnessPal szerint 3 medium tojás 190 kcal, szóval valóban, arra nem gondoltam, hogy nem csak M-es tojás van. :D kenyeret nem tudom, hónapok óta magamnak sütöm, most vettem egy csomag toast kenyeret, mert melegszendvicshez az jobb lesz, a 70g az abból bő 3 szelet, és olyan 190 kcal. Így nekem ez max 400-ra jött ki, ezért csodálkoztam.

Bundás kenyér, mint írtam, nálam nem csaj tojásba mártva készül, hanem a felvert tojást besűrítem liszttel és visszahígítom tejjel, ebbe mártom a kenyeret. Egyszer próbáltam sütőben sütni, sajnos a máz eléggé lefolyt róla. :( telfonban még nem próbáltam, félek, hogy leradag picit és nem marad a kenyéren. Majd kipróbálom, köszi!

2021. ápr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Laylah ***** válasza:

*csak tojásba, nem csaj tojásba :D

**leragad

2021. ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én a helyedben kevesebb szénhidrát több zsír-fehérje kombóra állnék. Szálkásítás alatt mit értesz? Zsírt faragnál le? (Én 160cm-s nő vagyok és sok zsír rajtam sem volt 57kgsan) Mellé mozogsz valamit? Már tömegelés után vagy és pucolsz lefelé?

Először ezeket tisztázd le kérlek, koplalós étrendnek jó amit leírtál, funkcionálisnak sajnos egy fokkal kevésbé. Egyébként ha a kenyér kalóriáit sovány húsra és zöldségre váltod, valószínűleg jobban is jársz.

Az update dolgokat pedig kérlek felejtsd el!

2021. ápr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen nem
2021. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 CsakAKommenteketJöttemOlvasni ***** válasza:

Szia,

43kg lány vagyok, és ez az ételmennyiség még nekem is kevés lenne.

Ha sportolsz, akkor én is ilyen 2000-2500 kcalt ajánlok, mert, ha kevesebbet eszel, lesoványodsz, és nem éred el a célodat.

2021. ápr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ez egy öt éves gyerek adagja
2021. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!