Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Eddig napi 1200 kalóriát...

Eddig napi 1200 kalóriát vittem be, és ennek köszönhetően fogytam 6 kilót, de mostanában nagyon kevésnek érzem és nagyon éhes vagyok. Ha megemelném a napi kalória bevitelt 100 kalóriával, akkor egy idő után híznék?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 15. 21:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon éhes vagy,azon 100 kalória nem fog segíteni. Esetleg 2-300,abból lehet gazdálkodni.
2021. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyél több szénhidrátot, és csökkentsd a zsírt, így nem leszel éhes 1200 kalóriával, sőt ezerrel sem. Én így fogyok, mondjuk nekem könnyű tartani ezt az arányt, mert növényi étrenden vagyok. Soha nem volt még ilyen könnyű tartani magam az ezer kalóriához.
2021. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Az egész attól is függ, mi a nemed, magasságod, és hány kg vagy. Ajánlom a Yazio nevű alkalmazást, az kiszámolja neked. Nem egy bombabiztos megoldás az sem mert nem egy személyi edző vagy táplálkozási tanácsadó. De jobb mint hasraütésszerűen őrült fogyózásba kezdeni. Pl: nekem a 178 cm magasságomhoz, 120 kghoz beállított napi 1800 kalóriát, amit kb tartok, plusz mozgok, és fogyok. Nagyon nagyon lassú, de megy, és így jobban megéri szerintem mint rohanva. De nem éri meg túl kevés kalóriát bevinni, és sanyargatni magad. Ezen felül ha mozogsz, ajánlom hogy a súlyod és magasságod alapján azért számold ki, mennyit égettél el abból az 1200 bevitt kalóriából... Simán lehet, hogy a nagyját elégeted nap mint nap, a tested meg éhezik... Szóval használd az internet adta lehetőségeket és számolj utána. És azt is tartsd be, hogy 1200 kcal napi kalória alá semmi esetre se menj.
2021. ápr. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!