Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Elég ennyi étel egy napra?

Elég ennyi étel egy napra?

Figyelt kérdés

reggeli edzés elött egy fél zöldalma

ebédre : egy fél padlizsán töltve kb. 150g darálthússal, paprikával, kis cukkinivel, 3 közepes méretű kovászos uborka 2 csemege uborka, reteksaláta (jégcsapretek, sima retek) kb. 170g

vacsira : köles lenne vagy bulgur lecsós csirkemájjal, 1 kovászos uborkával, 2 csemege uborkával, esetleg 1-2 almapaprikával közepes db.

reggelente 26 percet edzek (kettlebell hiit) napi 3l víz 1,2l tea minden mentesen. 183cm 65kg



2021. ápr. 16. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
A reggeli írtó kevés és tápanyag 0 csak gyümölcscukor.Zabkása reggelire és máris jobb és tele van vitaminokkal és az edzés is jobban megy.A folyadék rendben van de a mozgás kevés.Legalább 40 perc kellene de a legjobb volna az 1 óra folyamatos intenzív mozgás.A súlyod egyébként nem vészes a magasságodhoz mérten
2021. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

Pont jó a súlyod erre akartam utalni de látom nem fogyni akarsz(nem is kell).Kicsit a makrotápanyagokra figyelj tehát fehérjét részesítsd előnyben

#1

2021. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Edzést heti 6 nap csinálom de úgy gondolom nekem ez elég. És igen súlyt szeretnék tartani. Amúgy túl sok savanyúságot fogyasztok? Csökkentsem?
2021. ápr. 16. 13:18
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Miért kéne csökkenteni?Ha jól esik nyugodtan edd.Nem sok amúgy az a mennyiség amit te eszel ezekből.Én több húst és halat fogyasztanék a te helyedben.Pl csirkecomb,csirkeszárny,marha steak,disznóhúst is lehet ha nem zsíros és halat bármilyet.Jobban eltelít a hús mint bármi más de nyilván nem fél kg naponta hanem kisebb adagokban de mehet
2021. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Én fehérje port is fogyasztok mert finom és mert rengeteg energiát ad és mert a hússal nem tudok mindig elegendő fehérjét bevinni mert kisebb adagokban fogyasztom.A zabkását vízzel és a porral keverem ki és isteni finom plusz délig nem vagyok éhes még úgy sem hogy eddzek 1 órákat hetente 3 alkalommal de 4 is lesz hamarosan.
2021. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2021. ápr. 16. 13:40
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A testsúlyod alacsony és a táplálék kevés! Kivéve ha a vacsora tisztességes adag, de az ebéded az nem volt valami sok!
2021. ápr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Egy kismadárnak biztos.
2021. ápr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nyugi, nyugi bőséges adagokat eszem :) (ezért is eszem napi 2x) imádok sokat enni és a savanyúságokat is. ^^
2021. ápr. 16. 14:22
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Még az sem derült ki, hogy mi a nemed, ha férfi vagy borzasztó kevés, mert így is alultáplált vagy, ha nő akkor a súlyod éppen az alsó határt súrolja, bár ugye tényleg nem mindegy a mennyiség.

Ennél sokkal több szénhidrátot ehetnél, a savanyúságokkal semmi baj.

2021. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!