Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mikor szükséges csalónapot...

Mikor szükséges csalónapot tartani, és pontosan hogyan szoktátok ezt kivitelezni?

Figyelt kérdés
Alapvetően én mindent eszek, ami belefér a keretembe, tehát nincs olyan, hogy nem ehetek meg egy kis szelet sütit vagy pár kocka csokit. Ti ezeket csak csalónapon eszitek? Milyen sűrűn tartotok csalónapot? És olyankor számoltok kalóriát?

2021. ápr. 16. 16:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%
#10 pl nekem egyentalán nem nehéz vissza terni a kalória deficithez utána
2021. ápr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%

10. Egyáltalán nem nehéz folytatni csalónap után a rendes étrendet. Egyfajta fejben meghozott döntés ( egyéni stratégia ez is)

De ez egyénfüggő:) mindenkinek más jön be.

Én kifejezetten szeretem, hogy 100%- ban semmiről sem kellett lemondanom, havonta 1 napig azt eszem amit akarok, és elég ritkák az ilyen napok ahhoz, hogy a függőség ne jöjjön vissza.

Aki nem volt függőségi viszonyban bizonyos élelmiszerekkel az valószínűleg képes rá, hogy napi 1 sütit/ csokit egyen meg vagy heti 2-3 alkalommal. Tehát gyakrabban, mértékkel.

Egy függőség az teljesen más tészta... Ott sokkal szigorúbb kontrollra lehet szükség sok esetben.

2021. ápr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
67%
Én nem tartok csalónapot,mivel egyáltalán nincs igényem rá.Én mindössze annyit csináltam,hogy minden ételnek,amit eddig ettem,annak az egészséges,kalóriacsökkentett verzióját fogyasztom,és elkezdtem mozogni is.Így tehát továbbra is azt eszem,amit csak akarok,viszont nem hízok tőle.És egyébként szerintem fogyókúra helyett mindenkinek ezt kéne inkább tennie!
2021. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!