Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha minden nap 1300 kalórát...

Ha minden nap 1300 kalórát eszek mert fogyózok és tartok egy bünti napot amin eszek 4000 kalórát akkor hízni fogok fél kilót egyből?

Figyelt kérdés

Vagy ilyenkor ez így nem fog rám rakórni?


(Fontos hogy ezt elméletben kérdezem)



2021. máj. 4. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Hát, 1300 kcal a mindennapokban nagyon kevés, de te tudod. Milyen gyakori lenne a 4000? Heti 1 lehet sok , de lehet hogy nem fog problémát okozni. Ezt ki kell tapasztalni.

Nekem pl sok lenne, és problémát mindenképp okozna, ezért nem is csinálom ilyen gyakran.

Én havi 1 csalónapot tartok és ez jól bevált. Viszont az alap mindennapi energiabevitelem jóval magasabb. A fogyásom rendben halad.

2021. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Az 1300 kcalt nem fogod sokáig bírni az biztos, inkább egyél pihenőnapokon minimum 1800at, edzés napokon pedig minimum 2200at!!!! Ez hosszú távon tartható is.
2021. máj. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elég alacsony vagyok ezért ennyi a kalória bevitelem, de kedvesek vagytok h jót szeretnétek.

Igazából az lenne a kérdésem ha hírzelen egy csalónapot tartanék ahol eszek mindent is, akkor az nap miatt felszednék e bármit is?

2021. máj. 5. 01:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi értelme. Éhezés és túlzabálás között ingadoznál. Egyél normális, tartható mennyiséget minden nap és ne tarts olyan bűnözéseket, ami napi 4000 kalóriával jár, hanem egyél EGY sütit, vagy EGY választott nasit, amikor annyira bűnözni akarsz.
2021. máj. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy de az nem jelenti azt, hogy éheztetni kell magad.
2021. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Én hónapok óta 1200 kalória/nap eszem, nekem nem kevés. 3 étkezésre osztom be, mert időszakos böjtölök. Ebbe még a nasi is bele szokott férni, csak jól kell kalkulálni. El sem tudom képzelni, hogy hogy lehet 4000 kalóriát megenni egy nap, amikor ennyire összeszűkül a gyomor. Hízni nem fogsz 1-1 ilyen nap után, de a gyomrot ki tudja készíteni. Inkább állíts össze egy tartható étrendet, ami lehet több mint 1300 kalória, beletéve azokat az ételeket, amiket szeretsz és akkor nem fogsz sóvágorni semmi után.
2021. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó bevallom a 4000 kalóriát csak így találomra írtam, de a lenyeg h egész nap meki/nutella/csoki lenne a menüm
2021. máj. 5. 19:33
 8/8 anonim ***** válasza:

1800 kalóriával én konkrétan híznék a 160 centimmel. Alapból 1400-1500 kcalt eszek, de mivel fogyózok így ugyanannyit mint a kérdező, 1300-at.


Nekem egy mekis-csokis vendégséges bűnöző nap 1800-2000 kcal, és ilyenkor telezabálom a hasam és mozdulni sem tudok. Ilyen kb havonta van.

Viszont én tudatosan tartok minden vasárnap egy csalónapot, ahol eszek chipset, gumicukrot, kólát, de ezeken a napokon nem vacsorázok. De itt is max 1500 kcalt szoktam enni.

2021. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!