Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha "túlesztek" mit csináltok?

Ha "túlesztek" mit csináltok?

Figyelt kérdés
Hogy büntetitek meg magatokat, amiért nincs önkontroll?:/

2021. jún. 13. 18:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%
Úristen ne hagyj már ki összejöveteleket emiatt, max ne egyél előtte vagy valami.
2021. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
73%
A hánytatás nagyon nem egészséges. Ha egyszer már túl sokat ettél akkor azt fogadd el úgy. Semmi sem azon az egy alkalmon fog múlni. Ha szeretnél figyelni az alakodra akkor azt edzéssel érd el (és ahhoz kell az energia)
2021. jún. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
82%
A hánytatás nem normális viselkedés, viszont remek belépő egy evészavarhoz. A szüleiddel meg ne emiatt hagyj ki programot, majd' minden étteremben van saláta. De ha nem is azt eszel, akkor se a hányás amegoldás.
2021. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%
Kedves kérdező, nekem úgy tűnik, hogy már kialakult nálad az evészavar. Különben nem lennél erre a témára ennyire ráparázva. Kérj segítséget, mielőtt maradandó bajod lesz!
2021. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Ha falásrohamod van és ki is hányod rendszeresen, akkor bulímiában szenvedsz. Pszichológus, orvos sürgően. A kálium szinted felborul, az ionokat nem lehet rendberakni és meghalsz. De előtte kimarja a nyelőcsövedet meg a fogaidat.
2021. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

De nem volt falasrohamom most sem, csak többet ettem mint szabadott volna.

De köszönöm a válaszokat:)

2021. jún. 13. 20:10
 17/23 anonim ***** válasza:
85%

A bulimiádra-anorexiádra szakember kell, nekem is kellett.


Most már gyógyultként leszrom. Ha megszaladok, akkor megszaladok, legalább valam finomból ettem többet.

Lefekszek pihenni, aztán ha van kedvem aznap futni, akkor futok, ha nincs, majd másnap :D


Nem érdekel, nem kompenzálok marhaságokkal. Elég volt 10+ évig ebben a szrságban élni.

2021. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem szoktam büntetni magam. Akkor az esett jól, ennyi. Minden máskor meg odafigyelek, rendszeresen sportolok, igyekszem egészségesen élni, nem egy belakomázás fog tönkrevágni senkit.
2021. jún. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 orton ***** válasza:

Akkor tuti edzés és tonhal + saláta másnap.

Bár nem tudom ha esetleg benyomok kivételesen egy egész pizzát, nekem másnap alig van étvágyam estig egyébként is.

2021. jún. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
nem eszlek túl
2021. jún. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!