Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mi a véleményetek az életformá...

Mi a véleményetek az életformámról?

Figyelt kérdés

1 év alatt napi 1400 kalóriát ettem kb, ezzel sikeresen leadtam több, mint 10-15 kilógrammot. Ekkor otthon edzettem, sétáltam, bicikliztem. Az utóbbi időben kondizni kezdtem, napi 1-2 órát töltök a teremben, súlyzós edzéseket végzek, emellett napi 1-3 órát szintén kardiózok. (bicikli, futás, séta, kardiógépek) Nos ez ,mind szép és jó, de 1700 kalóriát eszem kb, ami ugye 300-zal több, mint régen. Tudom, hogy többet mozgok, ezért vagyok valószínű éhesebb, de mégis félek, hogy hízni fogok, vagy nem vesztek súlyt tovább. (még 5-8 kg lenne az ideális)

A makróim rendben vannak, illetve napi 3 liter vizet iszom, illetve 6 után nem igazán eszem sok mindent.

Ugyan itt ha tudsz valami egészséges, gyors, finom receptet azt is szívesen várom.

Köszi a válaszokat!



2021. júl. 21. 17:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Ennyi mozgás mellett szükséged van a tápanyagra, ne aggódj. Ha még fogyni akarsz, akkor ne súlyzózz, hanem inkább több kardiót, és kevesebb erősítést csinálj
2021. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy izmot is szeretnék építeni miközben zsírt veszítek a kardió miatt. Nem nagy súlyokat emelek, szimplán erősödni izmososdni szeretnék. Köszi a választ!
2021. júl. 21. 17:50
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Nézd, ha tökkezdő lennél, akkor simán tudnál egyszerre izmosodni meg fogyni, de ezen a szinten már szerintem nem hatékony. Jobban járnál, ha most többet ennél, elfelejtenéd a mérleget, és az izmosodásra koncentrálnál. Aztán csökkentenéd a kaját és leadnád a fölös zsírt, akkor már gyorsabban is fog menni, mert a több izomnak több a "rezsije", azok is elvisznek egy csomó kalóriát csak amiatt, mert ott vannak.
2021. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményed! Neked is ment a zöld pipa :)
2021. júl. 21. 17:55
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Ezt a 6 után nem szabad enni baromságot még van aki elhiszi?
2021. júl. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy valaki rákérdez, nem, nem hiszem, hogy ettől fogynék akármennyit,de csak gondoltam oda írom, mert ez is beletartozik a szokásaimba. Igazából így jön ki, így esik jól, ennyi. De köszi a kommentet.
2021. júl. 21. 19:12
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 300 kalória az semmi szinte főképp hogy rengeteget mozogsz.Hízni biztos nem fogsz.Tonhal saláta például egészséges és finom,Én úgy szoktam hogy van maga a tonhal és teszek hozzá paradicsomot,uborkát,salátát,olivabogyót és aztán balzsamecet és olivaolaj megy rá persze sózom,borsozom.Aztán összekeverem és már lehet is enni
2021. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Vagy natúr joghurt túróval és kicsi fehérjeport szoktam belekeverni

A vége felé már az az 5-8 kg amit szeretnél már nehezebben fog lemenni de ha úgy csinálod ahogy 3-as írta akkor sikerülni fog.Illetve van még egy töltés nevű trükk miszerint 1-1 napon kicsit több szénhidrátot fogyasztassz ami olyan hatással lesz a szervezetedre hogy jobban megy le a súly de tulajdonképpen ez szinte ugyanaz amit a 3-as írt

2021. júl. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem vagyok nagy halas, de ki fogom próbálni amint lehet, mert ahogy leírtad eszméletlenül hangzik. A joghurtos ételre refrektálva: én is szoktam csinálni, és az is nagyon finom!
2021. júl. 21. 20:11
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kimondottan vélemény, de azért leírom, hogy erős csaj vagy, hogy 1 éve ennyit eszel és még nem haltál éhen. Nem bántásból tényleg, csodállak. Nem tudom elképzelni hogy bírod. Én 2500 környékén eszem, kevesebbel felfordulok, annyira nincs energiám semmire.
2021. júl. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!