Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Melyik alkalmazás a legjobb...

Melyik alkalmazás a legjobb kalóriaszámlálásra?

Figyelt kérdés
2021. okt. 23. 13:13
 1/4 anonim válasza:
100%

Hát hogy mi a legjobb, az mindenkinek más. De itt egy oldal, akiknek van mobilos alkalmazása is:

[link]

2021. okt. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, az első által említett kalóriabázis tényleg jó! Viszont pl. a Yazio alkalmazásról is sok jót hallok, viszont én az életmódváltásom, fogyás elkezdése óta csak kalóriabázist használok, és én tökéletesen meg vagyok vele elégedve! De amúgy akár többet is letölthetsz, és csak megnézheted, hogy melyiknek a számodra legszimpatikusabb a felülete, meg minden. Szóval ha van időd, akkor érdemes többet is lecsekkolni, de szerintem a kalóriabázis is tökéletesen megfelel ilyen célra.
2021. okt. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Myfitnesspalt használok, de jókat hallottam a Yazioról és a kalóriabázisról is.

Bármelyiket választod, nem árt megbízható tápanyag táblázatot áttanulmányozni előtte, hogy milyen jellegű élelmiszerben mennyi kalória szokott lenni, így a hibás adatokat jobban ki tudod szűrni.

2021. okt. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a Yazio-t használom és nagyon elégedett vagyok vele. Van rajta vonalkódolvasó is meg minden. És az ingyenes verziója is tökéletes arra amire kell.


de a myfitnesspall is tökéletes. De utoljára az már fizetős módban volt csak normálisan használható.

2021. okt. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!