Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Normális, hogy ez az alkalmazá...

Normális, hogy ez az alkalmazás azt írja, hogy ezzel az edzés formával 190 kalóriát elégetek 20 perc alatt?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy alkalmazást, ami a regisztrálás elején kérte a súlyomat és az életkoromat, aztán van egy csomó féle edzés benne.


Az a neve, hogy Fitify.


A kardió edzéseket csinálom, és van, hogy egy 20 perces edzésnél azt írja, hogy 190 kalóriát, mozgunk le ezzel. Ez valahogy nekem hihetetlen. Mert például a kalóriabázis szerint egy ilyen edzéssel egy óra alatt 458 kalóriát lehet elégetni, húsz perc alatt pedig 150-et.


Nyilván tudom, hogy a bázis nem tudja, hogy pontosan mi volt abban az edzésben, de gondoltam mégis rákérdezek.


És tudom, ha pontosan nyomon szeretném követni, hogy mennyit mozgok le, akkor egy órát kell vennem, de jelenleg nem tudom ezt megtenni. Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. aug. 29. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Közelítő eredményt ír,annak reális.
2021. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon széthajtod magad, akkor lehetséges, de valószínűleg kevesebb lesz annál.
2021. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!