Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Bármit ehetek 1500 kcal ?

Bármit ehetek 1500 kcal ?

Figyelt kérdés

Ha bele fér a napi 1500 -ba akkor úgy mod bármit ehetek ?

Teszem fel sült krumpli vagy egy süti

Elkezdtem számolni a kalóriát

Szeretnék pár kilótól meg szabadulni sajnos alacsony vagyok 160 cm és 74 kg.

6-7 kgot Szeretnék fogyni

Napi 3-4 liter vizet iszok

Több zöldséget eszek és nem eszek kenyeret.

Napi 6-8 km sétálok

Mennyi idő alatt sikerülhet?


2022. jan. 6. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Elméletileg ehetsz bármit,ami belefér a keretbe,de egy idő után éhen akarsz majd halni,mert a hambi meg a sültkrumpli elveszi a kalóriád felét és jól sem laktál. Érdemesebb lenne egészséges kajából bevinni az 1500at,amivel egész nap jól laksz,tehát tápláló és vitamindús.
2022. jan. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
61%
Ahogyan az 1-es is írja, ehetsz bármit, csak egy nagyobb adag ebéddel le fogod tudni a napi kalóriadagodat utána meg éhezel és rövid időn belül abba is hagyod az egészet mert nem fogod bírni. Na meg a fogyókúra nem csak a kalóriazámlálásról szól. Fontos, hogy mikor eszel, mikor hagysz időt a testednek az emésztésre, mennyit sportolsz stb. Ha 1500 kalóriát viszel be és ülsz a kanapén, nem fogsz lefogyni. Meg az anyagcseréden is múlik. Én a huszas éveimben volt, hogy 3 nap alatt megszabadultam 8 kilótól, de volt olyan, hogy 2-3 hét alatt is lement csak azzal, hogy változtattam az étrendemen. 30 fölött...na az más téma. Testmozgás és rendszer nélkül már nem fog menni. Nekem pl. végül az interiment fasting vált be. Azzal meg tudtam szabadulni 12 kilótól pár hónap alatt. Ebben van egy ún. időablak amikor ehetsz. Pl. 6 vagy 8 órán keresztül bármikor (mondjuk déltől este 6-ig), de betartva a kalória limitet. Utána hagyod, hogy dolgozzon az emésztésed, máskülönben a lerakódott zsíroktól soha nem fog megszabadulni a tested.
2022. jan. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kerekesbelaocsibacsi válasza:
100%
Én inkább azt vallom, hogy eszek 1500 helyett 2000-t és azt a plusz 500-at sporttal ledolgozom. Nekem ez vált be, így a közérzetem is sokkal jobb volt. És a minőségi étel a lényeg, ahogy az előttem szólok is mondták
2022. jan. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Napi 350-400 kalóriát minimumra elégetek.

Jövő héttől rendszeresen fogok járni edző terembe. Heti 2x

Nem minden nap szeretnék sült krumpli enni meg hamburgert

Hetente 1x vagy két hetente persze úgy hogy bele férjen a kalóriába

2022. jan. 6. 12:09
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

3 nap alatt megszabadultam 8 kilótól


Hát persze.

2022. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy laktató kajákat kell enni, de kalóriában szegényeket, mert különben szenvedni fogsz.
2022. jan. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!