Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szóóval kalóriadeficiten...

Szóóval kalóriadeficiten vagyok.Anyámnak körte,nekem alma mellem van.Allítólag örököltem nagymamám nagy mellét,viszont még így is félek,hogy menni fog le belőle.Nekem így jó,nem kell se kisebb,se nagyobb.Szóval menni fog le a mellemből?

Figyelt kérdés
2022. febr. 1. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Valszeg ja, mivel a noi mell zsirszovet
2022. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
De még mennyire hogy le fog menni. Ezt ne rosszként hanem tényként fogd fel. Én mondjuk extrén eset vgayok, több mint 30 kilót adtam le és D-ből A kosaram lett. Őszintén, azok nem is voltak mellek, inkább formátlan lógó zsírtömbök. Az elején bántam, de semmiképp sem akarnám vissza a régi testem.
2022. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a nagy félelmem. Eddig 7kgot fogytam, nem nagyon ment le, de a továbbiaktol félek....

Úgyhogy teljesen átérzem a félelmed.

2022. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Nyugi kb minden palit jobban erdekli a feszes fenek mint a nagy mell
2022. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

Ez nem a pasikrol szól. Nem a pasik miatt tetszik nekem a nagy mellem, hanem mert szeretem.

3as voltam...

Ha a kérdező is így van ezzel, akkor felesleges ilyeneket írni.

2022. febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem a zsír miatt nagy a melled hanem a genetika miatt nem fog, vagy csak minimálisan fog változni.

(A családom női tagjainak nagyrészt nagy mellük van, nekem is azok, ahogy fogyni kezdtem semmi sem változott, pedig nem 1-2 kiló ment le)

2022. febr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
#2es válasz miért nem hasznos? megírtam a választ a krédsére, hogy midnenki más és hoztam egy saját kézből atapsztalt példát lehet nem azt kapta amit várt, de szerintem hasznos volt
2022. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

40kg fogyás előtt állok és biztos vagyok benne, hogy a mellem úgy fog kinézni, mint egy szottyadt tejeszacskó. ez van. de inkább az, mint a zsírtól szétfolyás, ami most van.

nekem a 2022-es célom a fogyás mellett, hogy szépen hónapról hónapra spóroljak amennyit tudok és 2023-ban megműtetem a cicim, felvarrás+implantátum. nem rajongok ezekért, de szinte biztos, hogy muszáj lesz, én pedig szeretném jól érezni magam a bőrömben.

2022. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, jó eséllyel kisebb lesz. Genetikailag nekem is nagy mellem kéne legyen, minden rokonom legalább D kosarat hord, anyukám F-et konkrétan. Én fogyás előtt is B kosár voltam, most meg már az A is nagy...
2022. febr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok!Nos azt fontos megjegyeznem,hogy 65 kiló és 154 cm vagyok!Az anyai és az apai ágon os mind a 2 mamámnak nagy melle volt.(hogy tisztábban lássatok)és köszönöm a válaszokat.Még csak 17 vagyok és lehetséges,hogy még nőni fog.Ezt mondjuk nem tudom biztosra.
2022. febr. 2. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!