Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az alma ecet segít a fogyókúrá...

Az alma ecet segít a fogyókúrában?

Figyelt kérdés
Sajnos be vagyok zárva a 4 fal közé, mert fősulis vagyok. Reggeltől estig a gép előtt ülök és az online órán vagyok. Érzem, hogy felszökött pár kiló. De nem tudok edzeni, mert a nap végére nincs már annyi erőm, hanem inkább egy könnyed sétával tudnám helyetesíteni. De azt hallotam, hogy az almaecettől lehet fogyni. Ez igaz? Vagy van valamilyen tapasztalat almaecettel kapcsolattal?

2021. febr. 13. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Szia. Pár kérdéssel korábban írtam, hogy nekem gyorsította az anyagcserémet. Hatásos volt. Lefekvés előtt max 2 kupaknyit vízzel elkeverve ittam.
2021. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Én napi 3x 1 evőkanálnyit iszom 2-3 deci vízben elkeverve. Az is jó?

Még nem tapasztaltam semmit, igaz kedd óta (02.09.)iszom. De már nem akkora az étvágyam mint előtte volt. Ez már a hatása lehet?

2021. febr. 13. 22:08
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Hu, én ennyit nem ittam, csak este. Szerintem lehet ez a hatása, igen. Rontani nem fog semmit. 🙂
2021. febr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Jó kis placebo
2021. febr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Hány éves vagy?
2021. febr. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

Ilyen dolgokat is csak egy főisten,akarom mondani egy főiskolásnak lehet eladni. Meg iszok,ebből ennyit abból,annyit és csúszik le a kiló ?!

Hát nem !

Almaecet nem fogyasztó szer,ha nem regeneráló szer mint ecet tartósító ugyan ezt teszi a sejtekkel is .

Ennél már csak a másik nagy romlás a kalória számlálás?

Karcsúság, titka a minőségi élelmiszerekben van !

2021. febr. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Én azt olvastam, hogy étkezés közben (2 teáskanálnyit vízzel hígítva) bevéve lassítja a kaja felszívódását. Szóval később leszel éhes. De csak ennyit csinál.
2021. febr. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Ha szilárd táplálék helyett bármilyen (minimális energia tartalmú) folyadékot fogyaszt az ember, amikor éhséget érez, akkor segít a fogyásban. Ismertem olyan nádszál vékony valakit, aki mindig 2 dl vizet ivott, amikor éhes volt.
2021. febr. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

Én reggel iszom ehgyomorra, korai edzes utan. Semmivel nem fogyok tobbet, vagy gyorsabban mint elotte. Hetek ota iszom. Anyagcserém sem javult tőle. Lehet hogy csak nálam nem működik.

De azért iszom, hátha legalább a placebo segít valamit😄

2021. febr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Annak segít aki elhiszi. Illetve elméletileg a savass@ga miatt van egy kis étvágycsökkentő hatása, összehúzza picit a gyomrot. Viszont ugyanez elmondható például a citromos vízről, a zöld tea meg anyagcsere pörgető. Nem ettől fogsz lefogyni, de ha akarod kipróbálhatod.

Én étvágycsökkentésre a Biotech Fiber kapszuláját ajánlom. Segít azoknak akik egy kicsit szorulásosak,és nekem csökkentette az étvágyamat.

Persze nem ettől fogyok, de könnyebb vele kitartani diéta alatt

2021. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!