Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy fogyhatnék viszonylag...

Hogy fogyhatnék viszonylag rövid idő alatt kb. 4 kg-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

160cm, 59kg, 18 év alatti lány vagyok. Utóbbi időben feljött rám jónéhány kiló (mentális problémák miatt, de ez most nem lényeg) ami meg is látszik. Szeretnék viszonylag rövid idő alatt leadni 4 kg-t.

Testi problémák miatt nem ehetek húsokat, tejtermékeket, tojást, a halakat és tengeri állatokat meg nem szeretem.

De ezt meg tudom oldani helyes fehérjepótlással. Én a napi 3 étkezés híve vagyok, szvl csak reggeli, ebéd, vacsora.

Sportra alapvetően van lehetőségem itthon (egyedül a futás nem oldható meg), napi 1 órát tudnék rászánni.

Tőletek csak annyit szeretnék kérdezni, hogy hogy oldhatnám meg, hogy kb 1 hónap alatt leadjam ezt a 4 kg-t, mennyit sportoljak, milyen testmozgást javasoltok, mit egyek vacsira (ez az egyetlen étkezés problémás számomra), valamint mennyi kalóriát vigyek be a szervezetembe összesen és étkezésekként? (Lemegyek 1200kcal alá ha szükséges, de ha tudtok ennél kímélőbb megoldást, azt megköszönném)



2022. febr. 21. 22:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal hogy „Lassan jársz, tovább élsz” de nekem muszáj látnom magamon a változást kinézetben, különben abbamarad a lelkesedés, ezért szeretném tartani a viszonylag rövid időt. Nem fogom visszahízni dubláját, vagy utána tömni magamba a táblacsokikat, stb…
2022. febr. 21. 22:37
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minél egészségesebb táplálékokat vegyél magadhoz(friss gyümölcs és zöldség),zöldségeket akár főzelékként,levesként fogyassz.Ezt egészítsd ki teljes kiőrlésű gabonával,jó zsírokkal (magvak,olivaolaj,avokádó).Ha tornázol szerintem 1400 -1500 kcal optimális,akár 1600-ig is felmehetsz.Meg persze 2-3 l víz és/vagy gógytea
2022. febr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
4kg nem látszik meg egy emberen.
2022. febr. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszi!!

Második pedig, szerintem jobb most változtatni mint több 10 kg-s feleslegnél

És lehetséges hogy pár kg-vel több van rajtam mint 4kg, de egyelőre ezt a célt tűztem ki magam elé :)

2022. febr. 22. 16:07
 5/5 anonim válasza:
Tapasztalatból már az is sokat tud segíteni ha csökkented az általad fogyasztott ételek adagját. Így tudod azt enni amit szeretsz mégis tudsz fogyni. :)
2022. márc. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!