Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1 kg csibemell és mellé rizs...

1 kg csibemell és mellé rizs vagy burgonya és zöldség elég a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
183 cm vagyok, 93 kg férfi. Hetente 4-5x edzenék. Kb 2000 kalória körül kell, hogy egyek ahhoz, hogy fogyni tudjak. És a csibe mell lenne számomra a legjobb megoldás. Mert szeretem, gyorsan kész és 1kg csibemmel 1650 kalória. Reális naponta ezt enni és fogyni vele? Tudom lehet hülye kérdés, de még új vagyok a kalóriákban és a legegyszerűbb módszert szeretném választani ami létezik ahhoz, hogy fogyni tudjak. Mert minél könnyebb az út annál valószínűtlenebb az, hogy feladjam.

2022. szept. 8. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kissé túl sok fehérje egy napra, hacsak nem testépítesz.
2022. szept. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is túl sok lenne a fehérje egy napra. De amúgy ha bent vagy a kalóriakeretben, akkor így is fogyhatsz, viszont biztosan tudnál ilyen drasztikus étrendet tartani? Mármint, ez eléggé monoton, valószínűleg rá fogsz unni. Mármint, én is szeretem például a csirkemellet, de ha csak azt ennék egy nap, akkor rögtön megunnám, és valószínűleg magát a csirkemellet is megutálnám. Szóval azért eléggé drasztikus ez. Értem én, hogy a legegyszerűbb módszert szeretnéd választani, de nem hiszem, hogy a napi 1 kg hús a megoldás.
2022. szept. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
csibemell :D :D :D még sosem hallottam így
2022. szept. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Nem, nem jó. Hiánybetegséged lesz egy idő után, mert nem jutsz hozzá egy csomó mindenhez.

A csibemell pedig néha tele van hormonokkal (a gyorsabb vágósúly elérése érdekében), aztán csodálkozni fogsz, hogy a napi 1 kb csibemell fogyasztásával nem nagyon fogysz, viszont lassan kell venned egy melltartót.

Szóval inkább egyél mindenfélét, de az eddigi adagoknak csak az 1/3-át, max felét edd meg. Fogyni fogsz.

2022. szept. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
81%
4: Az EU-ban tiltott az ilyen hormonok használata a baromfitenyészetekben, de ne zavartasd magad. Egyébként tényleg szükségtelen, nem is túl költséghatékony az a napi 1 kg csirkemell. Tedd változatosabbá az étrendedet, van más zsírszegény fehérjeforrás is.
2022. szept. 8. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

5: valóban tiltott, de................

Menj ki a strandra, és nézd meg, mekkora cicijeik vannak a pasiknak. Nem izom, hanem mell, mint a nőké. Tiltott, nem tiltott... az úgynevezett "kakaspor" is tiltott volt, aztán csak átnevezték, és mindenki folytatja ott, ahol abbahagyta. Tisztelet a kivételnek (sajnos kevés van).


Ne mondd, hogy amióta tiltott a hormonkészitmények használata, azóta a magyarországi csirkemellek meg a nyárson sült csirkék visszanyerték az 40-es évekbeli méreteiket, és 16 hét alatt érik el a vágósúlyukat.

2022. szept. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Borzalom. Annyi feherjevel nem tud mit kezdeni a vese es a maj, bajod is lehet beloke. Hol van innen a vitamin es a rost?

Ez minden csak nem jo

2022. szept. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ha túl sok lenne a 1kg hús, akkor menji lenne a megfelelő 1 napra? 500g? 750? Lehet lejjebb viszem a hús bevitelt és zöldségekkel és gyümölcsökkel helyettesítem majd.


#2 még ha drasztikus is ez a megoldás, de működhet. Fogyásaim nagy része azért maradtak abba mivel túl nagy szabadságom volt abba mit egyek és vagy túl ettem magam vagy túl keveset ettem a rossz ételekből. + Ha el kezdem egyszerű receptekkel és később megunom, akkor legalább lesz tapasztalatom mindenbe ami a kalória számláláshoz kell és átlépni más receptre nagyon egyszerű lesz.

2022. szept. 8. 12:16
 9/10 anonim válasza:
36%

6: Jó hát ez ilyen üres duma, meg ködösítés hogy hú nem lehet tudni, az biztos ott van mert neked van egy ilyen sejtésed. Aztán mutass nekem egy farmot ahonnan bizonyítékod vagy tudomásod van róla hogy hormonkezelik a csirkéket. Én pl. nem tudnék pedig lehet több belelátásom van. 40-as években mondjuk nem is ugyanazok a tenyészcsirke fajták voltak népszerűek mint manapság, a maiak eleve méretesebbek, nagyobb az izomtömegük mert folyamatosan olyan fajtákat tenyésztenek amik könnyebben és több hús lefejtését teszik lehetővé. Ez ugyanolyan mint ahogy növénynemesítéssel elértük hogy sok gyümölcs nagyobb és édesebb mint anno.

Én voltam strandon idén is, te szerintem nem ott voltál hanem egy drag queen shown ha ennyi csöcsös férfit láttál. Gondolom orvosi műszerek is vannak a szemedben ha ránézésre megmondom, hogy az túlsúly miatti zsírlerakódás vagy hormonzavar miatti emlőszövet növekedés. Az meg már a pláne az egészben hogy te tudni véled az a csirkehús fogyasztásuk miatt van, az hogy a sör vedelésétől kezdve millió egy más tényező miatt előfordulhat mellékes.


Kérdező: A fele bőven elég abból a csirkemellből, és akkor már úgyis bőségesen fehérjegazdag lenne az étkezésed. De nem kell annyi sem amúgy. Nem túl változatos ez az étrend, hosszútávon tényleg csak hiánybetegségekhez vezetne. Nem csak a húsból, hanem tejtermékekből, tojásból, zöldségekből is rengeteg fehérjéhez juthat a szervezeted. Vigyél több növényi eredetű összetevőt az étrendedbe, csak ne mindig ugyanabból, utána tudsz olvasni hogyan érdemes őket kombinálni ahhoz hogy minden esszenciális animosavat bevigyél a szervezetedbe. És ezek közül nem kell mindegyiket egy étkezés alatt elfogyasztani, ha egy nap vagy több nap leforgása alatt "kevered" őket akkor is ugyanúgy megfelelő fehérjeutánpótláshoz jutsz. Nem kell túl nagy szabadság, írj össze egy heti étrendet magadnak, ahol minden nap más, minden étkezés más de ahhoz aztán szigorúan tartasd magad mert ez így nagyon monoton amit csinálni szeretnél. Legjobb egyébként az lenne ha dietetikus írná össze.

2022. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
Túl sok.
2022. szept. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!