Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrában mennyire megenged...

Fogyókúrában mennyire megengedettek ezek a Knorr kinai alapok csibemellre?

Figyelt kérdés
Már nem tudom megenni a natúr csibemellet, és gondoltam felturbóznám picit ilyen kínai, vagy valami más alapokkal és köret nélkül fogyasztanám. Ez mennyire fér bele egy fogyókúrába? Persze nem mindennap élnék ezeken a zacsis fűszereken! :) Köszi!
2017. jan. 6. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Vegyél inkább fűszernövényt, vagy szárított fűszert. Pl. bazsalikom, zsálya, rozmaring, oregánó stb.

De akár citromosra is csinálhatod.

Én úgy szoktam, hogy a csirkemellet szeletekre vágom, sózom borsozom, majd rászórom a fűszert és vagy zacskóba rakom, vag ütőpapírt ráterítek és egy kicsit sodrófával vagy kloffolóval beleütögetem a fűszert. Aztán serpenyőben megsütöm. Isteni, én imádom. Fűszereket nyugodtan használhatsz, nem kell csak úgy a sima csirkemellet nyomni mindig. De akár grillezel mellélyük zöldséget, vagy összedobsz egy paradicsonyomos fűszeres mártást mellé, az is szuper. Sokkal jobb, ha Te magad készíted el, mintha a porokat használod. :)

2017. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy még egy tipp, ez nem tudom mennyire dobja meg a kalóriát, de szerintem ha nem sokat használsz akkor semmi vész: teriyaki szósz. Isteni ízt ad a csirkemell falatoknak! ;)
2017. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de nekem per pillanat nincs itthon ilyen. Mi lenne, ha megnéznéd az összetevőit meg a kalóriatartalmát egyedül? A zacsin van.
2017. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3. Bocs, de nekem sincs itthon, csak tudom, h van ilyen így sajnos én sem tudok infóval szolgálni, ezért is kérdeztem meg :D


1. Nagyon koszonom a normalis valaszt es a tippet, kiprobalom! 

2017. jan. 6. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Szívesen! :)

(Most látom, hogy azt írtam ütőpapír :D :D Szóval az sütőpapír lenne, nyilván! )

2017. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na jó, most látom rengeteg más elírásom is van még...fogom a fejem. Ne haragudj, utálok telefonról írni... -.- :)
2017. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jajj, ne aggodj, nem vagyok ilyen kritizalos  Aki megakarja az megerti 😉 Orulok, h segitettel, eszembe sem jutna ezzel kapcsolatban kotozkodni 😂😁
2017. jan. 7. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!