Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy fogyókúrában mit jelent a...

Egy fogyókúrában mit jelent a csalónap?

Figyelt kérdés
2022. okt. 20. 16:53
A kérdező szavazást indított:
Bármit eszik az egyén amit kíván, ezen a napon elengedheti magát
Ugyanúgy egészségesen érkezik mint bármelyik fogyókúrás napon, csak pluszban megenged magának egy kis apróságot (pl kis csomag gumicukor, süti)
25 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Ennek a cslónapnak amúgy semmi értelme. Én napi szinten ettem édességet kis mértékben, ennek dacára lefogytam, mivel rengeteget edzettem/edzek a mai napig. Így nagy jelentősége nem volt az édességfogyasztásnak.
2022. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Mindenkinek mást!

Én nem eszem megszorításokkal, csak mértékletesen, így nem is tartok csalónapot. Szerintem lehet gumicukrot, sütit is enni, ha belefér a kalóriakeretedbe.

Az 1 napra nagy zabálás semmiképp nem opció, simán vissza lehet enni az "elböjtölt" étel nagy részét, felesleges kínzás volt az összes előtte lévő nap. +3-400kcal még teljesen beleférhet.

2022. okt. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
4%

Súlyos fogalomzavart.


Csalás jelentése:


1. Álnok rászedés; rosszindulatú tévútra vezetés. Más látszat keltése alantas érdekek alapján. Ilyen cselekedet eredménye: az így okozott kár.


2. Jogi: Szándékos megtévesztés mint bűncselekmény. Ravasz félrevezetéssel elkövetett szándékos megkárosítás.


Vagyis az ég egy adta világon semmi köze nincs ahhoz, hogy ettél pluszban egy sütit, egy tábla csokit vagy a teljes hűtőt.

2022. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
étkezési zavart vagy oda vezető utat általában, ahogy az emberek ezr szokták csinálni
2022. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem natúr csirkemellen, jégsalátán, zabpelyhen meg 1200 kalórián kell "fogyózni", és akkor semmi szükség csalónapra. Aki kiegyensúlyozott, változatos, finom, fűszeres étrendet tart, minimális kalóriadeficittel, az nem fogja érezni igényét csalónapnak, meg csalóétkezésnek, meg bűnözésnek, meg diet breaknek, meg reverse dietnek, meg az egyéb divatos bulvár baromságnak.
2022. okt. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
28%

Csalónap: hülyeség

Ha NAGYON szigorú a diétád, engedj meg magadnak egy “csaló” étkezést. Lehet ez nasi vagy főétel, de akkor se egy zacskó gumicukrot stb mert rosszul leszel, a cukrodat meg jól fel is dobja. Egyél egy kisebb adagot.

Egyébként ha jól étkezel - egészségesen és finomakat, nem pedig a testépítők VERSENY diétáját követve (ami a felkészülés idejére szól, nem pedig örökre) akkor nincs is szükséged ilyenekre. Válts életmódot és egyél édességet, férjen bele hambi stb, csak egészséges verziók és nem akkora adag mint 6 férfi ebédje.

2022. okt. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek mást jelent.

Részemről az első verzió. Aznap bármit amire vágyom megeszem. Ez az ami nekem hosszútávon is élhetővé tette az egész fogyás/diétás életmód dolgot. Most már 4. éve csinálom, lefogytam és tartom a súlyom. Azelőtt huszonéven keresztül próbálkoztam fogyással, de nem ment. Idő kellett mire rátaláltam a saját utamra.

2022. okt. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Egyikse. Sokféle csalónap lehet.

Nekem azt jelenti hogy bármit megeszem de csak annyit amennyi jólesik. Torta, süti stb is mehet. Viszont olyankor is figyelek a fehérjebevitelre. Nálam ez általában rántit húsból van meg

Ennek a csalónapnak célja, hogy beindítsa a t3 t4 pajzsmirigy hormonokat, gyorsuljon az anyagcsere és elvezzem az olyan étwlekst, amik az elozo 4 honapban hianyoztak.



Akinek az a celja hogy csak beinditsa a hormonokat de ne egyen félre, az gondolom ily3nkor is tisztán eszik, csak nagy mennyiséget.


Akinek meg az a célja higy egyetlen naora elengedje magát, az mindent minden mennyiségebn, összevissza

2022. okt. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

"hogy beindítsa a t3 t4 pajzsmirigy hormonokat, gyorsuljon az anyagcsere"

Mondjuk a két dolog egy nap alatt nem jön létre, de aki már nagyon vágyik olyan dolgokra, amit kevésbé okos módon teljesen kizárt az étrendjéből, annak biztosan jól esik egy ilyen nap.

2022. okt. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Ezen a pajzsmirigy-beindításos mondaton én is jót mosolyogtam. Bárcsak befolyásolni lehetne a hormonháztartást és a metabolizmust egyetlen napi étkezéssel, meg egy kis tortázással. Sajnos az egyetemen elég hamar kiderült számomra, hogy a biológia ennél jóval komplexebb.
2022. okt. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!