Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Csalónap után mit csináljak?

Csalónap után mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap brutális csalónapot tartottam, mondjuk terveztem is, főleg, hogy az utóbbi két napban alig ettem. (1200 és 1500kcal) között étkeztem. Viszont tegnap 4530 kalória bement.


Arra gondoltam, hogy ma és holnap nem eszek, hiszen ez több napnyi kalória. Most ha ennék, akkor az felhalmozódna, mivel a tegnapi kalória mennyiség azért gondolom megvan még.

Ti mit tanácsoltok?



2020. szept. 21. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg! Folytasd úgy ahogy ahogy elkezdted! Egy nap alatt nem fogsz hízni! Néha kell egy ilyen nap is. Legalább több motivációd lesz folytatni. Nekem is beszokott csúszni egy ilyen nap. Semmi gond.
2020. szept. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme emiatt két napig éhezni. Ha az elmúlt 3 nap átlagát nézed, már nem is olyan sok a plusz kalória. A súlyodon nem feltétlenül fog meglátszani. Másrészről, ha így teszel, akkor megint jön majd egy bezabálós nap, és elkezdődhet egy olyan folyamat, ami nagyon nem tesz jót a szervezetednek (koplalás-falás újra meg újra). Próbálj meg minden nap megfelelő mennyiséget enni, néha egy csalónap is belefér, kicsit felpörgeti az anyagcserét.
2020. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És a "bent maradt" kalóriákkal mi lesz? Vagy ez hogy működik? A tegnapi nap után az nem olyan, mintha azok még a mai naphoz adódnának? Vagy azok kiürülnek belőlünk? Vagy hogy van ez?
2020. szept. 21. 08:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A szervezet az nem úgy működik, hogy megetted a 4530 kcalt, és az most fel is dolgozódik. Tehát érted, ha megeszel egy nap 9000kcalt akkor sem hízol 1 kg-ot. Nagyon durván túl kell enned magad, hetekig, hogy hízz. Ezért is nehéz sok embernek hízni. Ez egy folyamat. Nem igazán tudom megfogalmazni. Majd lehet más jobban leírja.
2020. szept. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha éhes vagy egyél.Addig ne.És könnyű kaját egyél lehetőleg.
2020. szept. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem tartom magam az eredeti tervhez. Jelenleg ezt látom a legjobbnak. A fent maradt kalóriákhoz szerintem nem hiányzik a mai nap.
2020. szept. 21. 09:30
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Semmi esetre se koplalj két napot, mert akkor a bevitt fölölseget egyböl zsírként raktározza a szervezeted.

Ehelyett folytasd a megszokott étrendedet, akkor lesz a legkevesebb probléma belöle.

2020. szept. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Ne ilyen idióta módon fogyókúrázz és akkor nem kell csalónap. A dupláját fogod visszaszedni, amint normálisan eszel, nem diétázol.
2020. szept. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!