Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit tegyek, tokám van és...

Mit tegyek, tokám van és vastag combok? 18F

Figyelt kérdés

Nos. Én voltam már kövér, de lefogytam szépen.

Jelenleg 174cm vagyok, 64kiló. Testalkatom vékony, tokám viszont van. Nyilván nem olyan toka mint a kövérebb embereknél, de oldalról a fejem kb olyan mintha 80kg lennék és nem szép, pláne azért mert ádámcsutkám kilátszik mióta 67kg alá mentem.

Combom vastagsága zavar, vádlim vékony, de ha pl leülök buszon zavar az hogy egybe érnek a combok kb.

Hasam vékony nagyon viszont, bordáim kilátszanak.



2022. dec. 4. 22:20
 1/8 A kérdező kommentje:

Mielőtt valaki azt írja hogy skinnyfat, az a helyzet hogy a testalkatom vékony. Nyilván ha állok a comb sem vészes, sőt szerintem átlagos de ha leülök borzalmas mert elterül mint az Alföld. (Széket elfoglalja kb)

A főprobléma a toka és nyak térsége hogy zsírosabb vagy nem tudom. Amúgy hozzáteszem gerincferdülésem van igy görnyedt a testtartásom és sokszor nem veszem eszre magam. A fejemet is sokszor lehajtom és lehajtva közlekedek.

2022. dec. 4. 22:22
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozz meg a testeddel! Mindenkinek szétterül a combja, ha leül, a toka meg genetika kérdése, ha nem hajtanád le a fejed nem is látszana.
2022. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddzél. Ez használna a testtartásodnak és feszesebb lenne a vázizomzatod és még a bőröd is. Vannak neten edzésprogramok, napi 15 percet kellene rászánnod és egy hónap alatt már látnád a változást.
2022. dec. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
54 kg vagyok, a toka csak megmaradt :( rajtam kívül senkit sem zavar vagy érdekel.
2022. dec. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

#4

Engem zavar,de konkrétan ezek miatt edzek.Az edzés mindenben is segít.Egyébként 2 évig szint úgy nagy tokám volt,és a nem kontrázod magadban akkor túl élhető.Embéreknél relatív,de sok ismerősömnél is bejött.

2022. dec. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg neked is csapott, gyenge állad van és ezért vagy tokás, ez genetika ezzel nem tudsz mit kezdeni. (Max. plasztikai sebészeten) Van olyan kollégám aki ugyanilyen, egy szál bél a srác de rendesen tokás mert nagyon csapott álla van, nem is a háj mert az nincs neki de a bőr felgyűrődik az álla alatt. Meg ismerek olyat is akin lazán van 20-30 kg plusz de semmi tokája nincs mert elore nyúló, szögletes állkapcsa van és emiatt nem tokásodik még több 10 kg feleslegnél sem. A combok ugyanez, valószínűleg tömzsibb, rövidebb labaid vannak így hiába nem vagy túlsúlyos nem az igazi. Ez van nem lehet mindenki Victoria Secret alkat.
2022. dec. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Combok természetesen szétterülnek leüléskor, hiszen nyomást helyezel rá. Ezen semmi sem fog változtatni, mert ez fizika.
2022. dec. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kérdező, ne aggódd túl, mert ha nincs rajtad súlyfelesleg (ahogy leírtad a magasságod, súlyod, nincsen), akkor ez genetika, sajnos nem fogsz tudni erre gyúrni semmivel.

Sajnos nekem meg "teknősfejem" van, apámtól örököltem, akármennyire nincs súlyfeleslegem, ez mondjuk nem toka, csak az állam és a nyakam között van egy olyan bőr rész, mint a teknősnek :(

Fogadd el magad, koncentrálj az előnyeidre. Biztosan azért tolod túl, mert voltál túlsúlyos és ez ilyen nyomokat hagyott benned. Ne akarj tökéletes lenni.

2022. dec. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!