Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kalóriát kellene...

Mennyi kalóriát kellene fogyasztanom hogy fogyni tudjak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék de fogalmamsincs mennyi kalóriát ehetek.

Nő vagyok,22 éves, 162-163cm magas kb,116kg.

Nem gyorsan szeretnék fogyni inkább lassan 1-2kg hetente hogy bőr ne maradjon és birjam a diétát. Van aki 1200-1300kcl diétát javasolt de volt aki azt mondta akkor hamar vissza hiznám amitt leadok.

Aki tudd étrendet is javasolni azt megköszönném.


2022. dec. 16. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ, de az biztos, hogy 1200-1300 kcal-nál bőven ehetsz többet az elején. Nyilván, ahogy fogy a súlyod, majd csökkenteni kell tovább a kalóriát. 2000 kcal-val simán kezdenék a helyedben, aztán pár hét után kiderül, hogy elég, vagy sem.
2022. dec. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokmindentől függ. De az biztos, hogy aki bárkinek 1200-1300 kcalt javasol, agyon kéne lőni. Nekem is javasoltak már ennyit, meg 1500at is.

Ez nagyon koplalás kategória ami hosszútávon falási rohamokat, visszahízást, fog eredményezni, mert épeszű ember nem fogja bírni. Sajnos tapasztalat.

Én magasabb vagyok, 175cm, nagyobb súlyról kezdtem, és 2200-2500kcal körüli energiabevitel, speciális összetételű diéta és rendszeres mozgás mellett fogytam le. Még ezzel sem olyan könnyű az állandó kontrollt tartani, de azért nagyjából elvagyok.

2022. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!