Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ezzel lehet rontani? Vagy...

Ezzel lehet rontani? Vagy esetleg hízni?

Figyelt kérdés
Így este az előbb valamiért rám jött az ehetnék, pedig vacsoráztam rendesen.. Most ettem meg 3 babapiskótát, 2 gumi macit, 2 szelet párizsit😅 Tudom valószínűleg hülyeség ez a kérdés, csak nagyon sok ideje figyelek oda hogy mit eszek és most volt az első ilyen csalásom és félek, hogy esetleg ezzel rontok vagy ilyesmi

2023. jan. 8. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, egészségedre váljék. Az viszont, hogy kívánós vagy, az azt mutatja, hogy megszorító az étkezésed, ami rossz hosszú távon.
2023. jan. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
81%
Ennyi "ráadással" nem lesz baj, csak arra figyelj, hogy ezek a "csalások" ne váljanak rendszeressé.
2023. jan. 8. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Én rendszeresen eszek csokit, süteményt, mert már nem érdekel ez az egész. Örültem, hogy kigyógyúltam belőle.
2023. jan. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%

Látatlanban megmondom, hogy nem jó a diétád.


Képzelem, milyen jól összerakhattad, hogyha ennyit már "csalásnak" nevezel :(


Egyébként ez étkezési zavar, csak szólok - a bármilyen ételt "rossz-jó" csoportba sorolni vagy "csalónapozni", stb., az egy kiegyensúlyott táplálkozásban nemlétező fogalmak, csak a femina, etc bullshitelős diétamagazinoknál.


Lepontozhatsz, nem érdekel, mindenki étkezési zavarja is a csalókaják, úristen ettem, három babapiskótát, most mi lesz, elrontottam, meg hasonló f...gokkal kezdődött.

2023. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!