Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Melyik lenne fogyókúrás?

Melyik lenne fogyókúrás?

Figyelt kérdés
Buddha original étteremből melyik ételek lennének kevés kalóriások vagy fogyókúra barátok?

2023. márc. 10. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Az éttermeknek a vendég kérése esetén kötelességük tájékoztatást adni az elkészített ételek kalóriatartalmáról. Érdeklődj náluk. Egyébként meg bármilyen menü "fogyókúra barát", ami belefér a napi kalóriakeretedbe.
2023. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy az 1# írja. Minden szervezet köteles megmondani, hogy milyen összetevők vannak az adott ételben, kalória, makró, mindent.


Ha belefér a kalóriakeretbe, akkor bármit ehetsz.

Nyilván, ilyenkor azt tudnám tanácsolni, hogy minél nagyobb volumenű ételt kérj, ami mennyiségre sok, de kalóriában nem annyira.

Legalábbis én, ha szálkásítok, akkor nem célom 1 szelet tortát enni 1 teljes értékű étkezés helyett, hiába belefér a kalóriába..

2023. márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem meg az étteremben, hogy mennyi, de a Yazio alkalmazásban az volt, hogy grillezett zöldség alap+tofu+teriyaki szósz 273 kalória ebből az étteremből szóval azt ettem😅. Remélem tényleg annyi volt, mert nem szeretném átverni magam
2023. márc. 10. 19:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez esetben: 1 napon nem múlik semmi, ne foglalkozz vele, hogy mennyi lett, mert már nem tudsz ellene mit tenni, ez csak egy felesleges stressz.
2023. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De erre amit írtam (azt hozzá teszem, hogy nem volt egy nagy adag, mert én eléggé kisétkű vagyok és így, hogy megettem az egészet épp hogy érzem a jóllakottságot😅) reális lehet ez a kalória?
2023. márc. 10. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:

A zöldségben nincs sok kalória, tofuban szintén, teriyaki szószban pedig elméletileg 100g/~90kcal van, ez sem sok.


Nyilván ez attól függ, hogy milyen adag volt, szóval, ha pontosan leakarnád mérni, ahhoz tudni kellene, hány gramm volt zöldség, tofu, szósz.


De, ezek alapján reális lehet.

2023. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi
2023. márc. 10. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!