Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogyokúra alatt 600kcal...

Fogyokúra alatt 600kcal tartalmu etellel inditani a reggelt megfelel vagy ez sok reggelre?

Figyelt kérdés
1500kcal etrendet tartok
2023. ápr. 13. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Ezt neked kell tudni. Mindenkinek más napszak, más főétkezés élvez prioritást. Én szeretek ebédre nagyobb volumenű, nagyobb kalóriatartalmú ételt fogyasztatni, más inkább szeret jól bereggelizni, aztán a nap hátralevő szakaszában alig eszik. Olyan is van, aki egész nap csak csipeget, estére pedig bezabálja a kalóriakeretét. Sok féle embertípus létezik.
2023. ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok lenne, mert a nap többi részében éhen halnék, mert én pont, hogy délután-estefele vagyok éhesebb. De ha neked így működik, akkor hajrá. Erre nincs szabály.
2023. ápr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem sok.Én reggelit teljesen kihagyom vagy csak keveset 150 kcal-t eszek, így a nap végére nincs az hogy hát ettem még volna, de már nem fér bele.
2023. ápr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon soknak tűnik. Én 2600 körül eszem, reggel 400-600 között.
2023. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sok lenne, nekem az ebéd a főétkezésem.
2023. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy neked tetszik. Én 1600 kcal-t eszek naponta és bizony van hogy 900-1000 kcal egy étkezés. Valamikor délelőtt, valamikor délután, de olyan is volt már hogy este lefekvés előtt ettem ennyit.


A lényeg hogy ÁTLAGBAN meglegyen a napi 500 kcal deficit. Az hogy mikor mennyit eszel már inkább a pszichés része a dolognak. Nekem személyesen sokat segít ha azt ehetem amit éppen megkívánok, szóval ha dupla adag lasagna-t akarok reggelire, akkor bizony az lesz. Ha estére éhes lennék majd megy a 150 kcal protein shake, az jó étványcsokkentő. Alternatívaként 1-2 óra kardio, aztán cserébe az ebéd / vacsora is lehet kiadós.


Tldr próbálgassad, aztán rájössz majd hogy NEKED mi működik.

2023. ápr. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!