Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy hónap alatt 7 kg fogyás...

Egy hónap alatt 7 kg fogyás nagyon egészségtelennek számít?

Figyelt kérdés
85-ről indultam, de nem koplalok.

2023. júl. 14. 18:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Első hónapban teljesen oké. Ha nem lassul le, akkor gondolkodj el, hogy nem tudnál-e lazítani.


Ha komolyan megfordult benned az öngyilkosság gondolata amiatt, hogy 90 kg fölött voltál, akkor fontold meg, hogy elbeszélgetsz erről egy pszichológussal. Az öngyilkosság viszonylag gyakori halálok, szóval ha sokáig akarsz élni, akkor nem csak a szív- és érrendszeri kockázatok stb. csökkentése fontos, hanem az öngyilkosság kockázatát is lehet és érdemes csökkenteni.

2023. júl. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

138 kilóról indultam, az első 8 kiló 17 nap alatt ment le.

Arányaiban nézve én azt mondom, kicsit gyors/sok, de mit tudsz tenni? Majd lelassul.

2023. júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez,ha Hosszabb távon fennáll, túl kevés energiabevitelt- koplalást jelezhet.

Első hónapban rendben van, de csak azért ment le rövid idő alatt ennyi mert a nagy része csak víz. A zsírtól nem szabadul az ember ilyen gyorsan...

2023. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!