Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy hónap alatt 7 kg fogyás...

Egy hónap alatt 7 kg fogyás nagyon egészségtelennek számít?

Figyelt kérdés
85-ről indultam, de nem koplalok.

2023. júl. 14. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első hónapban elfordulhat ilyesmi. Utána már gyanús.
2023. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg az első pár napban (a csökkentett ch miatt) leszaladt 1-2liter víz is, így nem tűnik olyan vészesnek, (bár az induló súlyodon kívül nem tudunk rólad mást) így nehéz.


Ha nincs túl messze a cél súly (<15kg) én lassítanék kb havi 3-3,5kgra hogy minél nagyobb arányban a zsír menjen le.

2023. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az első hónapban lement 8 kg (110 kg-ról indultam). Utána inkább csak havi 4, majd a havi 4-ből is lett havi 2-3. Szóval fog az változni, később nem lesz ez ilyen gyors. DE Inkább azt mondD, hogy mennyi kalóriát eszel, mert sokak szerint az 1000 kalória sem koplalás. :D
2023. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát 173 cm vagyok, heti háromszor végzek súlyzós edzést, mindennap megteszek 10 ezer lépést. Fizikai munkát nem végzek, kivágtam a lisztet meg a cukrot, illetve mindent mérek szigorúan, és ez segített fogyni, míg nem mértem a kaját, addig szinte egy grammot se fogytam.
2023. júl. 14. 20:00
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Igeny esetedben sokank. Es te azt hiszed nem.koplalsz de a tested azt hiszi igen
2023. júl. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Ez javában csak visszatartott víz, nem zsír. Nem sok, de tartósan kóros lehet ilyen ütemű súlyvesztés. A centik lehet hogy lemennek, a mérleg talán kevesebbet mutat,de a hasnyálmirigyed tönkrevághatod, ha nem tudatosan csinálod és egy "fasza" kis cukorbetegséget szerzel magadnak. Felejtsd el a fogyókúra szót, életmódot válts.
2023. júl. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Már nem akarok olyan sokat fogyni, viszont nagyon zavart, hogy majdnem 90 kg vagyok, sőt még az öngyilkosság gondolata is megfordult bennem.
2023. júl. 15. 08:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mindent szigorúan mérsz, egy picit emelheted az adagokat, kb. 5-10%-kal. Így még mindig fogysz, csak kicsit lassabban.

A cukor elhagyásával épphogy nem leszel cukorbeteg :) De kell egy kis idő, míg az agy felfogja, hogy innentől másból kell a cukrot megszereznie.

2023. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 NTBS ***** válasza:
49%
Határeset. A következő hónapokban lehet lelassul.
2023. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Nagyon egészségtelen az a koplalás. De te írtad, hogy nem koplalsz így nem kell aggódni a 7 kiló miatt. Ha koplalás nélkül ment le az nagyon is hogy jó!
2023. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!