Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy szelet sacher torta hány...

Egy szelet sacher torta hány kcal?

Figyelt kérdés

2023. aug. 19. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen recept alapján készült és milyen súlyú az EGY SZELET????

Ugyanis sem a Sacher torta nem mindenhol ugyanúgy készül, ezért elég más az összetételük, sem a szelet nem mértékegység, sokszoros mennyiséget jelenthet a legkisebb meg legnagyobb érték között.

2023. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolónak tökéletesen igaza van.


Annyit hozzáfűznék, hogy én pl. sok cukrászdánál azt tapasztaltam, hogy egy szelet kb. 100 grammos, de nem tudom hogy ez mennyire általános. Mindenesetre ha 100 grammos egy szelet, akkor szerintem 300-400 kalória lehet. De amúgy az egyes válaszolónak tökéletesen igaza van, szóval az én tapasztalatomat csak hozzáfűztem, de nyilván ezt így nem lehet tudni.

2023. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Bármennyi.


Nekem max. 50, mert kb papírvékony (nem szeretem a süteményt, de néha megkóstolom pl. szülinap) :D, barátomnál meg 300 legalább akkora szeletet vág le.

2023. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha cukrászdában, vagy hasonlo helyen vásárolod akkor kérheted a kaloriaértéket és az esetleges allergéneket. Ha te készited akkor az alapanyagokbol számold ki magad. Ha a nagyid konyhájábol csented el akkor soha nem fogod megtudni.
2023. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
47%
Lehet tudni, hogy egy ember hány kilogram? Lehet tudni, hogy egy ember hány éves? Stb.
2023. szept. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!