Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ezzel az étrenddel kapcsolatba...

Ezzel az étrenddel kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
22/f 81kg 187cm átlagos testalkatú vagyok,1 hónapja kezdtem el edzeni 1,5kg jött fel, ez teljesen reális mivel lean bulk felé hajlok. A lent csatolt étrenddel kapcsolatban kellene pár dolog hogy mivel tudnék még egy kis kalóriát belevinni.Nyilván nem mindent írtam bele hisz az a kevés olaj ami a csirkére megy is számít plusszban.Igazából nem egy versenyre készülök csak ilyen hobbi edzés ez az egész.A csirke alsó felsőt megmondom őszintén nem tudom jól írja e az oldal mivel kettő combot szoktam megenni ami kb 600g de valahol ennyit írnák /100 grammra valahol még többet szóval nem vagyok teljesen biztos benne hogy mennyi az annyi.A reggeli zab turmixba gondolkozom hogy tennék 35g mogyoróvajat. [link]

2023. aug. 21. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:

"1 hónapja kezdtem el edzeni 1,5kg jött fel, ez teljesen reális mivel lean bulk felé hajlok."


Még idejében kapj észhez, és felejtsd ezt a havi 1 és 1,5kg marhaságot, mert ennek is 90%-a víz és zsír. Oké, hogy a kezdők tudnak több izmot építeni, de ez is az első évben "csak" 4-5, maximum 6kg, ha mindent jól csinálsz.


én még kezdők esetében is azt mondom, hogy havi 0.5kg-ra törekedjenek..

2023. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van,utána olvastam most már jobban értem,rosszul fogalmaztam meg.Nagyobb darab akarok lenni egyszerűen, és most már látom hogy irreális a havi 1 kiló tiszta izom.Szimplán olyan fizikumot akarok mint a teremben lévő emberek akiken látszik hogy edzenek de nem az a tipikus csontszáraz szálkás fizikum.Igazából csak szeretnék tömegelni és nem tudom hogy ez a havi 1,5kg plusz súly ideális vagy kevés.
2023. aug. 21. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyobb darab akarsz lenni, akkor sem érdemes ennyit hízni.


Ennek csak annyi értelme, hogy több zsírt szedsz fel.. Hidd el, ha lassabb az ütem, akkor sokkal jobban megéri a dolog, mintsem felszedni 10kg zsírt 1-2kg izomért cserébe.. Elhízni bárki tud, ezt jegyezd meg.


187cm, 81kg vagy, ez még pont jó ahhoz, hogy kontrolláld a dolgot és lassabb ütemben, de izmot szedj fel.


A teremben lévő emberek, akiken látszik az edzés, ők sem híznak be. Ha jól akarsz kinézni és nem valami behízott malac kinézet a cél, akkor a 1,5kg rengeteg lesz még kezdőként is. Én a saját káromon tanultam "anno", 7 hónap alatt +10kg, meg is bántam, mert már eleve egy nem száraz formára építkeztem. Ez a +1kg azoknál lehet jó, akik csontszárazon elkezdenek edzeni, rohadt jó genetikával..

2023. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A fentebb csatolt étrendemben te mit változtatnál?Miből csökkentsek? Rizsből esetleg vissza is lehetne venni 250g-re?
2023. aug. 21. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha 1 hónap alatt másfél kg jött fel, az a matek alapján kb 350 kalória többletet jelent.


Csökkentsd a kalóriát 3000-re, és rendben leszel. Az, hogy mit veszel el, teljesen mindegy. Ha a fehérjéből veszel el, még úgy is meglesz a fehérjebevitel bőven.. (1.6g/testsúlykg is elég, ami nálad ~130g fehérje)

2023. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!