Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen étel az számotokra...

Milyen étel az számotokra amit a diéta alatt meg tudtok enni akár "nasiként" finom, és nem tartalmaz egy csomó felesleges kalóriát?

Figyelt kérdés
Én eddig ilyennek 1-2 főtt tojást, vagy cottage cheeset találtam, de ötleteket gyűjtök, ha valakinek van tapasztalata :)

2023. szept. 2. 19:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A gyümölcsök általában ilyenek, vagy egy jól fűszerezett zöldségleves.
2023. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én keverek ki sovány túrót, pici 12%-os tejföllel és eritrittel. Nem kell nagy adagra gondolni kb a 250 g túrónak a harmadát. Én ezt nasizom 😄
2023. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#1 A leves az mondjuk jó ötlet arra még nem gondoltam. Nem vagyok nagy gyümölcsös, bár lehet az IR miatt nem is lehetne sokat ennem belőlük.
2023. szept. 2. 19:14
 4/18 A kérdező kommentje:
#2 Ez is jól hangzik :)
2023. szept. 2. 19:14
 5/18 anonim ***** válasza:
Dinnye. 650 gramm dinnyeben 220 kaloria van. Szerintem megeri
2023. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30-50 g tökmagot szoktam (187-312 kcal), mert azzal el is babrálok egy ideig :)
2023. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

nyaron a fagyasztott szeder, malna, eper.

En meghintem fahejjal es edesitoszerrel.


dinnye se rossz ... de nalam az a baj hogy az pl egy olyan gyümölcs hogy nemtudom abba hagyni. Es megis csak elegge magas a cukor tartalma ha betolsz egy kg dinnyet egyedul :-D


Etcsoki csodakat muvel, Nekem olyan szinten elveszi a gusztusomat edesre.

Magas kakotartalmu legyen es szopogassad.

2023. szept. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én többnyire túrókrémet házilag vagy gyümölcs réteges görög joghurtot szoktam készíteni. Esetleg granola és joghurt. Van neten recept, ami nem olyan magas kalória tartalmú, mint rendesen. Vagy mirelit gyümölcs és valami tejtermék turmixba. Általában édesítőszert használok, ízlés kérdése, de ha nincs túl sok benne, akkor én nem érzem a mellékízt. Többnyire számolom a kalóriát, ha mozgok mellé, akkor meg szinte bármi belefér mértékkel.
2023. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha édeset kívánok, akkor én eléggé bajban vagyok, de letudom egy fehérjeszelettel.

Ha sósat, akkor pedig otthon csinálok pattogatott kukoricát olyan géppel, ami forró levegővel pattogtatja ki, így nincs rajta vaj vagy olaj, és csak egy kis olajat fújok rá, mikor elkészült és megsózom. 20g nyers kukoricából elég méretes adagot lehet gyártani és ezek a gépek sem drágák.

2023. szept. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nálam mindig van egy tal zoldsegkremleves. Abbol kb annyit eszem amennyit akarok. Megszorom drissen zabkorpaval vagy utifumaghejjal es jo sokaig eltelit.


De furtos uborka, koktelparadicsom, sonkaszeletek is ilyenek. Siman eszem naturan

2023. szept. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!