Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kalóriát tartalmaz...

Mennyi kalóriát tartalmaz 0,75 liter bor 11.5%-os?

Figyelt kérdés
bor kalória

#bor kalória
2023. szept. 20. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Kalóriabázis szerint


Száraz vörösbor 510 (az édes kicsit több, de max 550)

Fehér száraz: 600

Fehér édes: 700


A százalékot nem tudtam beírni. Az üvegen rajta kellene lennie a kalóriának.

2023. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Justinianus ***** válasza:
22%
Akkor ha nem vetted volna még észre, alkoholtartalmú italokon nincs kalória és kalóriatáblázat. Jó neked. :)
2023. szept. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, tehát 600 kalória 1 üveg Varga száraz.az nem annyira sok. szerintem.
2023. szept. 20. 17:53
 4/6 A kérdező kommentje:
egyébként valóban nincs ráírva, vajon miért???
2023. szept. 20. 17:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendben, akkor tévedtem, nincs rajta. A lényeg, hogy kikerestem az adatokat, nem az, hogy tévedtem egy dologban.



Valószínűleg marketing oka van.

2023. szept. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Valamelyik van, valamelyiken nincs. Palackozott borokon legtöbb esetben nincs, de láttam már nem egyet, amin volt. Dobozos alkoholos italokon, mint pl. habzóborok, ciderek, gyakrabban rajta van, de abból is van olyan, amin nincs. Teljesen változó. Nem kellett volna emiatt így nekiesni az első válaszolónak, főleg, hogy te is rosszul tudod, mert nem mindegyik alkoholtartalmú italról mondható el, hogy nincs rajta. Ő legalább kikereste, és megpróbált segíteni a kérdezőnek.
2023. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!